•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 197
   کد: 200578
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   برنامه ریزی برای صدور 50 پروانه بهره برداری ویژه سرویس مدارس در سال جاری

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: از آغاز فعالیت این سازمان در سال 1376 تاکنون 560 پروانه فعالیت برای آژانس ها در سطح شهر مشهد صادر شده است.
   برنامه ریزی برای صدور 50 پروانه بهره برداری ویژه سرویس مدارس در سال جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی برابر ماده 13 آئین نامه این سازمان جهت فعالیت آژانس های درون شهری به صورت اشخاص حقوقی پروانه فعالیت صادر می نکند، از طرفی اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه نیز برای فعالیت اشخاص حقیقی اقدام به صدور پروانه کسب آژانس ها می کنند.
   وی افزود: در این میان از ابتدای تشکیل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد 928 پروند تشکیل شده که منجر به صدور 560 پروانه بهره برداری آژانس شده است که طی پایش های انجام شده هم اکنون 272 آژانس در سطح شهر با پروانه صادره از سوی این سازمان در حال فعالیت هستند.
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: سهمیه بنزین این آژانس‌ها از سوی سازمان ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور تعیین می شود که با پیگیری های صورت گرفته قرار بود از خرداد ماه بر اساس پیمایش آژانس ها واریز شود.
   محبی خاطر نشان کرد: به دلیل اینکه سامانه «تلتا» به صورت صد درصد فعال نشده است هنوز این امکان برای آژانس ها فراهم نشده است که با پیگیری های صورت پذیرفته شده از سوی این سازمان به زودی شاهد فراهم شدن این امکان خواهیم بود.
   وی اضافه کرد: همچنین در سال گذشته تعداد 61 پروانه برای سرویس مدارس و 66 پروانه بهره برداری برای آژانس ها صادر شده است. علاوه بر آن از ابتدای سال جاری تا به امروز 21 پروانه بهره برداری صادر و تمدید شده است و برنامه ریزی برای صدور حدود 50 پروانه بهره برداری ویژه فعالیت سرویس مدارس در حال انجام است.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .