•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 276
   کد: 200583
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

   میکروب زدایی و شست و شوی لوازم بازی پارکی در منطقه 5

   شهردار منطقه ۵ مشهد از میکروب زدایی و شست و شوی لوازم بازی پارکی بیش از ۲۵ بوستان سطح منطقه خبرداد.
   میکروب زدایی و شست و شوی لوازم بازی پارکی در منطقه 5

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین عبداللهی با عنوان این خبر گفت: به منظور پاکیزگی محیط و پیشگیری از انتقال بیماری کرونا، بیماری های پوستی و رعایت بهداشت عمومی شست و شوی وسایل بازی با مواد شوینده و ضد عفونی کننده به صورت مستمر صورت می گیرد.
   وی افزود: تا کنون بیش از ۲۵ بوستان سطح منطقه که دارای وسیله بازی کودکان می باشد با مواد شوینده شست و شو و ضدعفونی گردید. همچنین در راستای اهمیت سلامت عمومی و افزایش نشاط بین شهروندان اداره فضای سبز به صورت مستمر با توجه به شرایط پیش آمده جهت رعایت موازین بهداشتی و جلوگیری و پیشگیری از گسترش و شیوع بیماری ها به خصوص کرونا اقدام به شست و شوی و ضد عفونی وسایل بازی و همچنین وسایل بدنسازی پارک های سطح منطقه می نماید.
   عبداللهی اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش رو در هفته جاری توصیه شده است حتی الامکان شهروندان بیرون از خانه حضور نداشته باشند و در صورت ضرورت برای حضور در اماکن عمومی حتما با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از ماسک استفاده نمایند . 

   تعداد بازدید: 276
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .