•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 297
   کد: 200586
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

   شست و شو و لایروبی جوی ها در منطقه 8

   سرپرست شهرداری منطقه هشت گفت: با هدف روان سازی و دفع پساب ها و جلوگیری از بوی نامطبوع و جلوگیری ازبروز آب گرفتگی خیابان های امام رضا (ع)،امام خمینی (ره)، ملک الشعرای بهار، کوهسنگی و نامجو؛ طرح لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه هشت عملیاتی شد .
   شست و شو و لایروبی جوی ها در منطقه 8

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات لایروبی با هدف کاهش نقاط آب‌گیر در فصول بارندگی و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی ناشی از بارش‌های شدید و پیشگیری از وقوع سیلاب در منطقه به‌طور صد درصد توسط نیروهای متخصص لایروب و به‌کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات عملیات اجرایی اجرایی شده است.
   وی افزود: در همین راستا با هدف جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر، هدایت روان آب‌های سطحی و حفظ بهداشت محیطی این عملیات انجام شده است.
   سرپرست شهرداری منطقه هشت بیان کرد: مشکل آبگرفتگی و ساماندهی آب‌های سطحی امر مهمی است که در مدیریت شهری بر آن تاکید شده است و باید بیش‌تر مورد توجه گیرد زیرا عدم توجه به این امر موجبات انتشار آلودگی را فراهم می کند.
   رحمانیان خاطرنشان کرد: مدیریت شهری منطقه هشت ضمن شستشوی و لایروبی کانال ها جوی ها سطح منطقه اقدام به حفر 12 حلقه چاه جاذب با هدف ساماندهی دفع آب های سطحی کرده است .

   تعداد بازدید: 297
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .