•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 123
   کد: 200892
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   توان سنجی میدانی شرکت های مجری سرویس مدارس پایان یافت

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از پایان بررسی های میدانی و توان سنجی شرکت های مجری سرویس مدارس برای سال تحصیلی 1399-1400 خبر داد.
   توان سنجی میدانی شرکت های مجری سرویس مدارس پایان یافت

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: صدور پروانه فعالیت 49 شرکت جهت ارائه این خدمات به شهروندان و دانش آموزان به زودی انجام می شود.

   وی افزود: در فراخوان سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید حدود 70 شرکت اعلام آماده نموده و مدارک خود را به کمیته توان سنجی این سازمان متشکل از ادارات، بازرسی، ساماندهی خطوط، امور شرکت ها، مالی و اداری و برنامه ریزی ارائه نموده اند.

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: در این میان طبق بررسی های صورت گرفته 49 شرکت جهت ارائه خدمات سرویس مدارس در سطح شهر مشهد تعیین شده اند.

   محبی تصریح کرد: شرکت های حائز شرایط و رتبه به آموزش و پروش معرفی و برای این شرکت ها پروانه فعالیت خدمات سرویس مدارس همچنین ناوگان فعال در این شرکت ها پس از اخذ مدارک لازم گواهی صلاحیت لازم جهت ارائه خدمات سرویس مدارس از سوی این سازمان برای یکسال صادر می شود.

   وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش همکاران ما در این سازمان معطوف به نظارت بر ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب با در نظر گرفتن تمامی استانداردها و ایمنی کامل به دانش آموزان است.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .