•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 114
   کد: 201052
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

   جمع آوری 4500 کیلوگرم ضایعات زباله گردها در منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از جمع آوری 4500 کیلوگرم ضایعات از زباله گردها در این منطقه از ابتدای سال 99 خبر داد.
   جمع آوری 4500 کیلوگرم ضایعات زباله گردها در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی و افزایش شیوع بیماری کرونا، با زباله گردها که به دلیل جمع آوری ضایعات و پسماندهای خشک از مخازن زباله مشکلات بهداشتی بسیاری را برای شهروندان ایجاد کرده و می توانند ناقل این بیماری باشند، مقابله می شود.
   وی افزود: به همین منظور از ابتدای سال جاری بیش از چهار هزار و 500 کیلوگرم ضایعات از زباله گردهای این منطقه جمع آوری شده است.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری 166 نفر دستفروش و 28 کودک کار توسط اداره خدمات شهری منطقه چهار جمع آوری شدند که کودکان کار به مراجع ذیربط تحویل داده شده اند.
   غلامی ضمن تاکید بر زیباسازی بصری سطح منطقه از طریق جمع آوری و ساماندهی متکدیان و کارتن خواب ها خاطرنشان کرد: حضور افراد متکدی و کارتن خواب شادابی، نشاط و زیبایی بصری شهر را مخدوش می کند.
   وی اضافه کرد: طی سال های گذشته شهرداری منطقه چهار مشهد براساس وظیفه خود نسبت به شناسایی، جمع آوری و ساماندهی این افراد از سطح محدوده خدماتی این منطقه اقدام کرده که از دی ماه سال گذشته این مورد از حیطه وظیفه شهرداری خارج شده و به عهده ارگان های دیگر است.
   شهردار منطقه چهار تصریح کرد: طی 9 ماه سال گذشته بیش از 325 نفر متکدی از سطح منطقه جمع آوری شدند و جهت ساماندهی به مراجع ذیربط معرفی شده اند.
   شایان ذکر است ساعت زباله گیری در منطقه 4 ساعت 22 هر شب است و از شهروندان درخواست می شوند زباله های خود را جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات بهداشتی در ساعت مقرر بیرون بگذارند.
    

   تعداد بازدید: 114
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .