•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 143
   کد: 201054
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

   عزم جدی شهرداری منطقه11 برای ساماندهی وضعیت بولوار استقلال

   جلسه هم اندیشی کسبه بولوار استقلال با محوریت ساماندهی و رفع تبعات ناشی از آلودگی های زیست محیطی در حوزه توزیع مواد پروتئینی و رسیدگی به درخواست های متعدد شهروندان، درمحل نمازخانه شهدای جانباز بوستان ملت برگزار شد.
   عزم جدی شهرداری منطقه11 برای ساماندهی وضعیت بولوار استقلال

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلسه هم اندیشی کسبه بولوار استقلال به میزبانی شهرداری منطقه با حضور نمایندگان شهرداری، مرکز بهداشت شماره یک، شبکه دامپزشکی، سازمان آب و فاضلاب، پلیس راهور، اتحادیه صنف مواد پروتئینی و جمعی از کسبه بولوار استقلال با هدف ساماندهی و رفع تبلعات ناشی از آلودگی های زیست محیطی در حوزه توزیع مواد پروتئینی و رسیدگی به درخواست های متعدد شهروندان در محل نمازخانه شهدای جانباز بوستان ملت برگزار شد.
   مریم عرب احمدی، شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه تلاش ما اجرای برنامه های کوتاه مدت برای ساماندهی وضعیت موجود است اظهار کرد: بوی نامطبوع راسته بولوار استقلال، رهاسازی ضایعات مرغ و گوشت در نقاطی از پیاده رو و عدم نظارت مناسب بر آن و خسارت های وارده به فضای سبز، از جمله موضوعاتی است که می بایست برای حل آن با همکاری کسبه برنامه ریزی صورت گیرد. انتظار ما این است که این بولوار با توجه به ظرفیت های موجود به بهترین نقطه شهر مشهد در حوزه مواد پروتئینی تبدیل شود.
   وی افزود: رویکرد ما در مجموعه شهرداری منطقه، جلب رضایت شهروندان با ایجاد محیطی زیبا و پاک برای همگان است که این امر با مشارکت میسر می شود.
   در ادامه شالچین، نماینده مرکز بهداشت شماره یک با بیان اینکه اقدامات مثبتی از سوی شهرداری در حوزه شست وشو و نظافت حاشیه بولوار استقلال و فضای سبز صورت گرفته است، تصریح کرد: حل این مشکلات جز با همکاری نهادهای دولتی و خود کسبه بولوار استقلال، امکان پذیر نیست.
   وی اضافه کرد: با توجه به شیوع موج دوم بیماری کرونا، رعایت نکات بهداشتی از سوی خود کسبه الزامی است و مغازه داران می بایست به عنوان الگویی برای مشتریان خود باشند. با توجه به اینکه بلوار استقلال یکی از پرتردد ترین نقاط شهر مشهد است، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی می تواند تا حد زیادی از شیوع این بیماری درمیان شهروندان جلوگیری کند.
   از جمله مشکلات مطرح شده توسط کسبه حضور دست فروشان و وجود کسب و کارهای بدون ضابطه عنوان شد. به منظور رفع سد معبر در این محل مقرر شد شهرداری با جدیت و دقت نظر بیشتری اقدامات لازم در این خصوص انجام داده و در این راستا کلیه دستگاه ها و ادارات مرتبط به ویژه شهرداری منطقه، پلیس راهور به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک و شبکه دامپزشکی به منظور نظارت بر مواد پروتئینی همکاری لازم را جهت ساماندهی وضع موجود انجام دهند.
   در انتهای جلسه، با رای گیری انجام شده از سوی کسبه، آقایان صبوریانی، فتحی و غلامرضائی به عنوان اعضای هیات مدیره بازار استقلال مشخص شدند. با توجه به اهمیت موضوع و پیگیری های شهرداری منطقه، مقرر شد این جلسات به صورت مستمر و هفتگی تا رسیدن به وضعیت مطلوب ادامه یابد.
    

   تعداد بازدید: 143
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .