•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 191
   کد: 201086
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد؛

   تامین منابع پایدار و ارتقا مشارکت و پایبندی شهروندان از اهداف میان مدت شهرداری است

   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد گفت: تامین منابع پایدار و ارتقای مشارکت و پایبندی شهروندان از اهداف میان مدت شهرداری است.
   تامین منابع پایدار و ارتقا مشارکت و پایبندی شهروندان از اهداف میان مدت شهرداری است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمود برهانی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای اجرای بند الف ماده 43 قانون مالیات بر ارزش افزوده، اظهار کرد: استیفای حقوق قانونی شهرداری از طریق تامین منابع پایدار و ارتقا مشارکت و پایبندی شهروندان و مودیان این قانون به مسئولیت های اجتماعی، از اهداف برنامه عملیاتی میان مدت شهرداری مشهد است.
   وی افزود: یکی از منابع تامین درآمدهای پایدار شهرداری ها که در مجلس شورای اسلامی ایران پیش بینی و به تصویب رسیده، قانون مالیات بر ارزش افزوده است که برابر با بند الف ماده 43 این قانون، عوارض حمل و نقل برون شهری مسافر در داخل کشور به صورت هوایی، مشمول پرداخت به میزان 5 درصد بها بلیط است.
   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد بیان کرد: در این راستا اداره کل درآمدهای عمومی با تشکیل کارگروه و انجام پیگیری های ویژه با کمک نهادهای ذی صلاح قانونی منجمله دادگستری، استانداری و شورای اسلامی شهر مشهد که با حمایت های خود برای نیل به اهداف یاد شده این شهرداری را یاری می رسانند.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 191
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .