•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 234
   کد: 201103
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   قول مساعد استاندار برای تامین مالی پروژه های شهری از طریق خط اعتباری بانک ها

   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: استاندار خراسان رضوی در بازدید از پروژه های عمرانی شهری، برای تامین منابع مالی این پروژه ها ازطریق بانک ها به شهردار قول مساعد دادند.
   قول مساعد استاندار برای تامین مالی پروژه های شهری از طریق خط اعتباری بانک ها

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: امروز به همراه استاندارخراسان رضوی و شهردار مشهد، از تعدادی از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید انجام شد.
   وی افزود: اولین پروژه ای که استاندار از آن بازدید داشت، پروژه «کوه پارک» بود که درحال حاضر از حدود98 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است. در این بازدید موضوعات مرتبط با کوه پارک و اقدامات انجام شده دراین پروژه مورد بررسی قرارگرفته و به اطلاع استاندار رسید.
   کاظمی تصریح کرد: همچنین در ادامه از زیرگذر شهید برونسی، تقاطع چند سطحی آزادگان، تقاطع غیرهمسطح ابوطالب، مصلی، پروژه 75 متری رضوی و ساماندهی شهرک شهید بهشتی نیزبازدید کرده و از نزدیک درجریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفتند.
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: در کنار این پروژه ها، پروژه احداث خط 3 و4 قطارشهری، پایانه و پارکینگ بزرگ آزادی، پارکینگ مجد، بازگشایی مسیر کوشش به خلج و تعداد دیگری از پروژه های شهری درحال اجرا است که به دلیل کمبود وقت استاندارفرصت بازدید از آنها پیدا نشد.
   وی با اشاره به این که بازدید از پروژه های عمرانی با هدف هماهنگی میان مدیریت شهری، مدیریت عالی استان و حمایت های مورد نیازبرای گرفتن خط اعتباری بانک ها برای تامین مالی و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها انجام شد، اظهارکرد: امیدواریم با این حمایت ها پروژه های فوق را با سرعت بیشتر و طبق زمانبندی انجام شده به بهره برداری برسانیم.
   گفتنی است؛ در حال حاضر بالغ بر 6 هزار نفر نیرو دربخش های مختلف پروژه های عمرانی شهرداری مشهد مشغول به کار هستند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 234
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .