•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 432
   کد: 201368
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
   مدیر عامل آتش نشانی با اشاره به عدم مراجعه مالکان مجتمع های تجاری نا ایمن با وجود ضرب الاجل شهردارمشهد هشدار داد؛

   24 ساعت تا افشای اسامی 13 پلاسکوی مشهد

   مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به ضرب الاجل دو هفته ای شهردار مشهد برای تعیین تکلیف ساختمان های ناایمن شهر گفت : در دو هفته اخیر متاسفانه به رغم تاکید آقای شهردار، مصاحبه های بنده و اخطارهای داده شده، هیج کدام از مالکان ساختمان های ناایمن پای کار نیامده اند، بر همین اساس در صورت مراجعه نکردن و تشکیل ندادن پرونده، روز یک شنبه (فردا) اسامی 13 ساختمان ناایمن را اعلام می کنیم.
   24 ساعت تا افشای اسامی 13 پلاسکوی مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد و به نقل از روزنامه خراسان، «امیر عزیزی» در گفت وگو با خراسان رضوی تصریح کرد : این 13 ساختمان، مراکزتجاری و بازارهای پرخطر هستند که هر کدام از آن ها ظرفیت تبدیل شدن به یک پلاسکو را دارند، این ها پرخطرترین ساختمان ها در مشهد هستند و با کوچک ترین حریقی دچار مشکل می شوند. وی ادامه داد : از زمان تعیین مهلت دو هفته ای شهردار برای تامین ایمنی ساختمان ها، تاکنون مالکان این مجتمع ها هیچ اقدامی انجام نداده اند، ما مجدد به آن ها اخطاریه دادیم اما باز هم هیچ اقدام مشخصی در این 12 روز سپری شده (تا روز گذشته) انجام نداده اند. عزیزی افزود : این 13 ساختمان نه کپسول آتش نشانی دارند، نه سیستم اعلام حریق دارند و نه امکانات دیگر، هیچ یک از الزامات ایمنی را رعایت نکرده اند و حتی برخی از این ها استحکام بنا هم ندارند. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد پیش از این نیز گفته بود : اگر مراکز تجمعی ناایمن تا شهریور ماه برای تشکیل پرونده و رفع نواقص خود اقدام نکنند، می‌توانیم برای آن ها دستور پلمب بگیریم.
   احتمال اعلام اسامی 2 بیمارستان تا شهریور
   وی همچنین در پاسخ به این سوال که اسامی بیمارستان های ناایمن چه زمانی اعلام خواهد شد گفت: همه بیمارستان های ما استحکام بنا دارند، همچنین حداقل های ایمنی را دارند، ضمن این که تاییدیه ایمنی نگرفتن به معنای پر خطر بودن نیست، در این خصوص چهار بیمارستان بازدید شده و اگر برای تشکیل پرونده مراجعه کنند با یک راهنمایی طی یک یا دو ماه به حد قابل قبول به لحاظ ایمنی می رسند، البته ممکن است اسامی دو بیمارستان ناایمن را هم تا شهریور اعلام کنیم. وی یادآور شد: در روز‌های اخیر ۹ مجتمع تجاری، ۳ بیمارستان و ۳ مجتمع مسکونی توسط کارشناسان این سازمان بازرسی شده است. 

   تعداد بازدید: 432
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .