•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 258
   کد: 201594
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
   با اجرای طرح ساماندهی کارگران فصلی، ساختمانی و موقت؛

   بیش از 18 هزار کارگر ساختمانی مشغول به کار شدند

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از به کارگیری بیش از 18 هزار کارگر ساختمانی طی دو ماه و نیم پس از اجرای طرح ساماندهی کارگران فصلی، ساختمانی و موقت توسط مردم و کارفرما در سطح شهر خبر داد.
   بیش از 18 هزار کارگر ساختمانی مشغول به کار شدند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی درخصوص به کارگیری این کارگران اظهار کرد: برای ساماندهی کارگران موجود در میادین و بولوارهای سطح شهر، پنج جایگاه به آدرس های دلاوران، میدان فردوسی، سیدرضی و امام حسین (ع) و سیدی در سطح شهر جانمایی شده است.
   وی افزود: از دهم اردیبهشت ماه که این طرح آغاز شد، تاکنون 28 هزار 304 کارگر برای اعزام جهت انجام کار در سامانه به جایگاه ها مراجعه کرده اند.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد بیان کرد: کارگرانی که تا ساعت 10 صبح برای کار اعزام نشده اند در پروژه های شهری بکارگیری می شوند که تاکنون دو هزار و 475 کارگر در پروژه های کشف رود و پروژه های عمرانی مشغول به کار شده اند.
   یعقوبی با اشاره به اینکه حقوق این افراد به صورت روزانه پرداخت می شود، خاطرنشان کرد: از میان کلیه کارگرانی که به این جایگاه ها مراجعه کرده اند، تاکنون 18 هزار و 318 کارگر توسط مردم و کارفرما به کارگیری شده اند. 

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .