•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 284
   کد: 201816
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴

   افزایش نظارت بر ساخت و سازها در منطقه 2

   شهردار منطقه دو مشهد گفت: نظارت‌ها در زمینه ساخت وساز با دقت هرچه تمام تر ادامه دارد، این موضوع زنگ خطری برای خلاف‌سازان سطح منطقه است.
   افزایش نظارت بر ساخت و سازها در منطقه 2

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان این مطلب افزود: قلع بناهای متعدد نشان می‌دهد برخی شهروندان به قوانین ساخت وساز آگاهی کافی ندارند ناآگاهی این افراد موجب بروز خسارت به آنها و اتلاف وقت و انرژی از نیروهای شهرداری می‌شود.
   وی ادامه داد: به جای اینکه شهرداری همه توانش را برای آبادانی منطقه بگذارد مجبور است مراقب ساخت و ساز افرادی باشد که با ساخت بنای غیرمجاز و نامستحکم سلامت خود و همسایگانشان را تهدید می‌کنند.
   شهردارمنطقه دو مشهد به اجرای چند رای قلع به فاصله تنها چندروز اشاره کرد و گفت: جمع آوری دیوارکشی در نبش طرحچی۲۵ به متراژ حدود۵۰۰متر مربع، همین متراژ دیوار در روستای حسن شهاب و جمع آوری دیوارکشی به متراژ۸۰۰متر درخیابان یاس واقع در بولوار عبدالمطلب انجام شد. همه این دیوارها استحکام لازم را نداشته و با اولین بارندگی امکان تخریب و تهدید جان عابران وجود داشت.به همین دلیل جمع آوری و رفع خطر این دیوارها صورت گرفت.
   قربانی در ادامه گفت: همچنین اجرای رای قلع بنا در دوفقره سوله هر کدام به متراژ ۳۰۰متر زیربنا نیز به دلیل احداث بنا بدون مجوز و فاقد استحکام طبق بند۱۴ ماده۵۵انجام شد. 

   تعداد بازدید: 284
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .