•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 271
   کد: 201817
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
   در دومین جلسه بررسی معضلات و مشکلات بوستان یاسمن مطرح شد؛

   افزایش نظارت نیروی انتظامی بر وضعیت بوستان/ مطالبه گری شهروندان از طریق شورای اجتماعی محلات

   دومین جلسه بررسی معضلات و مشکلات بوستان یاسمن واقع در محله استاد یوسفی با حضور جناب آقای حسینی معاون فنی و اجرایی و جناب آقای کریمی رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ده، جناب سرهنگ مظلوم معاون کلانتری قاسم آباد و جناب سروان وجدانی فرمانده حوزه یک بسیج یاسر به همراه پرسش و پاسخ با شهروندان برگزار شد.
   افزایش نظارت نیروی انتظامی بر وضعیت بوستان/ مطالبه گری شهروندان از طریق شورای اجتماعی محلات

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در ابتدای این جلسه شهروندان به تشریح برخی از معضلات این بوستان پرداختند که عدم نور کافی، کم بودن امنیت، مزاحمت و تجمع های غیر قانونی و... بخشی از این معضلات بود.

   تغییر کاربری، احداث کتابخانه، اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی، فراهم آوردن محیط امن برای حضور خانواده ها و... بخشی از پیشنهادات شهروندان به منظور رفع معضلات بوستان یاسمن بود.

   در ادامه جناب آقای حسینی معاون فنی و اجرایی منطقه ده ضمن تقدیر از دغدغه مندی شهروندان به منظور ایجاد امنیت و آرامش برای ساکنین محله، گفت: در راستای مطالبه گری شورای اجتماعی محله استاد یوسفی اولین جلسه رسیدگی به وضعیت بوستان یاسمن هفته گذشته برگزار شد.

   وی ادامه داد: بلافاصله پس از برگزاری این جلسه، مشکل روشنایی این بوستان برطرف شده و درختان و فضای سبز آن به منظور ایجاد دید کافی هرس و بازپیرایی گردید.

   حسینی با بیان اینکه وجود این بوستان یک پتانسیل برای محله است، افزود: شهروداری متولی تامین امنیت بوستان ها نمی باشد اما به منظور تامین رفاه و آرامش شهروندان آمادگی داریم تا با هماهنگی و تعامل با دستگاه های ذیربط برنامه و اقدامات فرهنگی و اجتماعی متفاوتی را برای خانواده ها در این بوستان اجرا کنیم.

   معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ده تصریح کرد: شهروندان می توانند دغدغه ها و مطالبات خود را از طریق شورای اجتماعی محلات مطرح کنند زیرا شورای اجتماعی محلات پل رتباطی شهروندان با مدیریت شهری است.

   جناب سرهنگ مظلوم مظلوم معاون کلانتری قاسم آباد نیز در این جلسه با بیان اینکه نیروی انتظامی گشت های منظمی را در این بوستان دارد، اظهار کرد: تامین امنیت و آسایش شهروندان اصلی ترین دغدغه ما است، به همین دلیل شهروندان می توانند از طریق تماس با نیروی انتظامی تقاضای افزایش گشت زنی را داشته باشند.

   وی ادامه داد: شهرداری منطقه نیز می تواند با نصب بنرهای اطلاع رسانی ورود موتور سیکلت ها را به این بوستان ممنوع کند تا بخشی از معضلات برطرف گردد.

   جناب سروان وجدانی فرمانده حوزه یک بسیج یاسر در ادامه این جلسه با اشاره به افزایش گشت های بسیج در این محدوده، تصریح کرد: آمادگی داریم تا با کمک نیروی انتظامی و شهرداری در راستای کاهش معضلات این بوستان گام برداریم.

   در پایان این نشست مقرر شد بوستان یاسمن به عنوان محدوده قرمز در نظر گرفته شده و نظارت کلانتری در این بوستان بیشتر شود.

   همچنین اداره فرهنگی اجتماعی منطقه ده موظف شد پس از رفع محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا برنامه های مناسبتی را در بوستان برگزار کند.

   معاون فنی و اجرایی منطقه ده نیز از شهروندان درخواست کرد مطالبات خود را از طریق شورای اجتماعی محله پیگیری کرده و در صورت لزوم به عنوان مهمان در جلسات این شورا حضور داشته باشند. 

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .