•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 328
   کد: 201850
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   سالن ورزشی شهدای تاکسیران در آستانه بهره برداری

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آمادگی کامل جهت بهره برداری از سالن ورزشی شهدای تاکسیران خبر داد.
   سالن ورزشی شهدای تاکسیران در آستانه بهره برداری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در خصوص افتتاحیه سالن ورزشی شهدای تاکسیرانی، اظهار کرد: بنابر این بود که این سالن زودتر از موعد افتتاح شود؛ اما با توجه به شرایط کرونا عملیات ساخت آن با کمی وقفه مواجه شده است.
   وی افزود: به دلیل اوج گیری موج دوم کرونا به مدت یک ماه فعالیت عمرانی این پروژه متوقف شد اما پس از آن دوباره از سر گرفته شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: در حال حاضر مرحله ساخت سالن ورزشی شهدای تاکسیرانی به اتمام رسیده اما برای بهره برداری و افتتاح آن با توجه به شرایط قرمز شهر مشهد و ابلاغ های ستاد کرونا استان، منتظر دستور شهردار مشهد خواهد بود.
   محبی تاکید کرد: گفتنی است که این سالن نیازمند خرید برخی از تجهیزات ورزشی است که معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در حال خریداری آن است.
   وی با بیان اینکه در حال حاضر فضای داخلی این مجموعه نیازمند فضاسازی بیرون و گل گاری است، اضافه کرد: این اقدامات تا آخر هفته انجام خواهد شد و سپس منتظر افتتاحیه آن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهیم بود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه این سالن در بولوار توس مشهد واقع شده است، تصریح کرد: این سالن برای تاکسیرانان سطح شهر، مردم محله و پرسنل شهرداری مجهز و ساخته شده است.
   محبی با اشاره به رشته های موجود در این سالن، گفت: این سالن آمادگی برگزاری رشته های ورزشی مانند والیبال، بسکتبال، ورزش های رزمی، بدنسازی و پیلاتس را دارد.
   وی ادامه داد: گفتنی است که مجموعه ورزشی شهدای تاکسیران مجهز به بخش VIP است و آمادگی کافی برای برگزاری ورزش های بین اللملی را دارد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: مساحت زمین این سالن چهار هزار و 260 متر مربع و مساحت زیر بنا در دو طبقه دو هزار و 500 متر است که شامل سالن های ورزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال و پیلاتس می شود.
   گفتنی است که اعتبار این پروژه 20 میلیارد تومان است.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 328
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .