•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 545
   کد: 201880
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد؛

   بهره برداری از فاز اول پروژه مجتمع خدمات خودرویی «سامان بهمن» تا پایان سال

   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از پیشرفت 45 درصدی فاز اول پروژه مجتمع خدمات خودرویی «سامان بهمن» تا انتهای سال جاری خبر داد.
   بهره برداری از فاز اول پروژه مجتمع خدمات خودرویی «سامان بهمن» تا پایان سال

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی با بیان این مطلب، اظهار کرد: ضرورت احداث مجتمع های صنفی و کارگاهی در حومه شهر توسط اتحادیه های مربوط و انتقال مشاغل ناسازگار با محیط زیست به این مجتمع ها همواره مورد توجه شهرداری است که بر همین اساس با بهره برداری فاز اول مجتمع خدمات خودرویی «سامان بهمن» به تعداد 150 واحد از 338 واحد تعداد واحدهای صنفی، کارگاهی به دو هزار 152 واحد می رسد.
   وی افزود: تعداد مجتمع های ساماندهی بهره برداری شده 12 مورد با مساحت بالغ بر430 هزار متر مربع با کاربری های متنوع از جمله خدمات خودرویی سبک و سنگین، سنگ فروشان، انبارهای ضایعات و ایستگاه های خوردوهای مصالح ساختمانی بوده و در حال خدمات رسانی به شهروندان است.
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد با اشاره به تعداد هشت پروژه ساماندهی در حال ساخت، خاطرنشان کرد: پروژه های فلزتراشان غرب واقع در شهرک صنعتی توس، آبکاران و سماورسازان و صنایع چوب خاوران واقع در شهرک صنعتی کلات، خدمات خودرویی سبک سامان بهمن در ابتدای بولوار 22 بهمن، خدمات خودرویی آسکو پارس واقع در آزادی 137، پرنده فروشان واقع در توس 97، درودگران و کابینت سازان یاران ثام واقع در توس 75 و خدمات خودرویی بساروج واقع در ده غیبی پروژه های در حال ساخت است که با اتمام این مجتمع ها در مجموع تعداد واحدهای صنفی و کارگاهی به پنج هزار و 819 واحد خواهد رسید.
   رضوی گفت: تعداد پروژه های آتی ساماندهی مشاغل هفت پروژه با کاربری های خدمات خورویی سبک و سنگین، آهن فروشان، اوراق فروشان، مصالح فروشان و انبارهای ضایعات است که امیدواریم با همراهی و همکاری اتحادیه های مربوط و دستگاه های مربوطه نسبت به تسریع در ساخت پروژه ها در سطح کشور پیشگام باشیم . 

   تعداد بازدید: 545
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .