•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 339
   کد: 201965
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد خبرداد؛

   افزایش رونق و توسعه در ساخت و سازها

   مدیر کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از رشد درآمدهای شهرداری در سه ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.
   افزایش رونق و توسعه در ساخت و سازها

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمود برهانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از وظایف راهبردی اداره کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد، راهبری کسب درآمد در سطوح ستاد و مناطق است و یکی از اقداماتی که در این خصوص انجام شده، تصمیم سازی و تدوین سیاست و برنامه ریزی در امور مربوط به درآمد است.
   وی افزود: در همین راستا علی رغم شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و به تبع آن کلان شهر مشهد، شهرداری با ایجاد تمهیدات و تسهیلات لازم برای ساخت و سازها، علاوه بر اینکه مانع ایجاد رکود شد، باعث افزایش نشاط در فعالیت های ساختمانی در شهر و اشتغال کارگران در این عرصه شده است.
   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد بیان کرد: شهرداری مشهد به عنوان یک نهاد عمومی، هم زمان با شیوع ویروس کرونا با رویکرد حمایت از اقشار و اصناف آسیب پذیر تاکنون اقدامات حمایتی زیادی مانند تهیه دستور العمل و بخشنامه ها، طرح موضوعات کسبه دارای مجوز بهره برداری موقت در کمیسیون مربوطه، ارائه لایحه های حمایتی به شورای اسلامی شهر و پیگیری و تصویب آن ها در شورای اسلامی شهر را انجام داده است.
   برهانی خاطرنشان کرد: میزان درآمد شهرداری در سه ماهه ابتدایی سال جاری 11 هزار و 121 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود سه هزار و 100 میلیارد ریال افزایش داشته و رشد حدود 40 درصدی را ثبت کرده است.
   وی اضافه کرد: این وظیفه خطیر با مسئولیت پذیری خوب شهروندان، درایت شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون مالی و پشتیبانی و تلاش های بی وقفه شهرداران مناطق و همکاران شهرداری به دست آمده است.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 339
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .