•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 454
   کد: 202149
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
   با هدف حمایت از اقشار آسیب‌ پذیر در برابر ویروس کرونا برگزار می‌شود؛

   پویش مردمی «با هم می‌مانیم»

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری پویش مردمی «با هم می‌مانیم»، با هدف حمایت از اقشار آسیب‌ پذیر در برابر ویروس کرونا خبر داد.

   پویش مردمی «با هم می‌مانیم»

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی با بیان این مطلب، اظهار کرد: پویش «با هم می‌مانیم» با هدف حمایت از خانواده‌ های آسیب‌ دیده، در سطح ۲۲ محله کم‌ برخوردار اجرا خواهد شد.

   وی افزود: در این پویش ماسک و بسته فرهنگی توسط معاونت اجتماعی و مشارکت‌ های این سازمان و سایر اقلام نیز با کمک خیرین و نیروهای مردمی تهیه شده و میان خانواده‌ های آسیب‌دیده توزیع خواهد شد.

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در شرایط شیوع ویروس کرونا، بسیاری از خانواده‌ها از نظر وضعیت اقتصادی در شرایط نامناسبی قرار گرفته‌ اند، بیان کرد: از روزهای آغازین شیوع این بیماری، معاونت اجتماعی و مشارکت‌ های سازمان با همراهی اعضای شوراهای اجتماعی محلات، خانواده‌های آسیب‌پذیر را در سطح محلات کم‌ برخوردار شناسایی کرد و برنامه‌ های حمایتی را برای آنان در نظر گرفته است.

   دانایی با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های معیشتی ویژه اقشار کم‌ درآمد، تصریح کرد: در 6 ماه گذشته با کمک خیرین و مشارکت این معاونت، در مجموع تعداد 75 هزار و 134 پک بهداشتی و بیش از 10هزار بسته غذایی توزیع شده است.

   وی گفت: با شیوع مجدد بیماری و لزوم استفاده از ماسک و سایر اقلام بهداشتی، همدلی و حضور در کنار خانواده‌های آسیب‌ د‌یده بیش از گذشته احساس می‌ شود، چرا که این خانواده‌ ها به لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار ندارند و تهیه مایحتاج بهداشتی برای آنان با دشواری همراه خواهد بود.

   گفتنی است این معاونت در نظر دارد همزمان با شروع دهه ولایت و عید سعید قربان، با همکاری خیرین محلی و اعضای شورای اجتماعی محلات برای توزیع نذورات بین اقشار آسیب‌ پذیر اقدام کند.

   تعداد بازدید: 454
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .