•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 293
   کد: 202164
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   آذین بندی و گل آرایی شهر همزمان با دهه ولایت/عرضه تخفیفات در فروشگاه های "شهرما"

   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد در خصوص اقدامات انجام شده همزمان با آغاز دهه ولایت گفت: به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر در تقاطع های سطح شهر به ویژه تقاطع های منتهی به حرم مطهر 40 نورافکن گرافیکی مناسبتی نصب و در میادین بیت المقدس، شریعتی، چهارراه لشگر، خیابان دانشگاه، احمدآباد مقابل بنی فاطمه(س)، تقاطع سجاد و خیام 6 المان گل و نور جانمایی گردیده است.
   آذین بندی و گل آرایی شهر همزمان با دهه ولایت/عرضه تخفیفات در فروشگاه های "شهرما"

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی به آذین بندی شهر با 180 هزار متر طول ریسه اشاره و اظهار کرد: نصب 54 المان شمسه با پارچه های الوان، اکران تبریک دهه ولایت در المان های خورشید در بزرگراه هاو تعویض بالغ بر 1200پرچم روی پل ها و میادین از دیگر اقدامات انجام شده در سطح شهر می باشد.
   وی افزود: با توجه به اجرای سنت حسنه قربانی توسط شهروندان به صورت غیر حضوری و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، به منظور جلوگیری از ذبح کشتار دام غیربهداشتی دام 233 نفر در قالب 10095اکیپ در سطح شهر درحال گشت زنی مستمر هستند.
   یعقوبی تصریح کرد: به جهت زیباسازی منظر شهری در دهه ولایت، 5 گل نوشته در میادین بسیج، بیت المقدس، فلسطین، غدیر و شریعتی نصب گردیده و همچنین 30 فلاورباکس در مقابل مساجدی که دارای نام مبارک امام علی (ع) و غدیر می باشند، جانمایی و نصب شده است.
   معاون شهردار مشهد گفت: به جهت رفاه حال شهروندان علاوه بر ضدعفونی و رعایت پروتکل های بهداشتی در فروشگاه های شهرما تخفیفاتی تا 50 درصد برای شهروندان در این ایام در نظر گرفته شده است.
   وی افزود: در حوزه سازمان مدیریت نظارت بر تاکسیرانی 183 گشت بازرسی و نظارت در سطح شهر و مبادی ورودی استقرار یافته است، همچنین 1000 دستگاه تاکسی در خطوط ورودی شهر و 2000 تاکسی فعال در شبکه بی سیم با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده باش می باشند.
   یعقوبی عنوان کرد: در بخش سرویس دهی قطار شهری در روزعرفه فاصله حرکتی 2 دقیقه کاهش یافته، 1 ساعت افزایش سرویس دهی در روز عید قربان برنامه ریزی شده است و جهت رفاه حال زائرین و مجاورین 2800 فضای پارک در پارکینگ های غیرحاشیه بافت مرکزی شهر آماده سازی شده است.
   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد درخصوص برنامه های سازمان اجتماعی و فرهنگی گفت: کنترل و نظارت بر برگزاری 39 برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی با مشارکت تشکل ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در مناطق 13 گانه و نصب 30.000متر مربع پارچه اویز در سطح شهر از اقدمات در حال اجرای این سازمان می باشد.
   معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: اکران 10000 متر مربع فضای اطلاع رسانی محیطی با موضوع دهه ولایت در سطح شهر صورت پذیرفته است. 

   تعداد بازدید: 293
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .