•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 157
   کد: 202427
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   فراخوان فعالیت تاکسی های ون در سرویس ادارات

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد از فراخوان فعالیت تاکسی های ون در سرویس ادارات و نهادهای دولتی شهر مشهد خبرداد.
   فراخوان فعالیت تاکسی های ون در سرویس ادارات

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا شاهد کاهش بسیاری از فعالیت های اجتماعی بودیم که بسیاری از مشاغل از جمله تاکسی های ون در این شرایط به دلیل نبود زائر متضرر شده اند.
   وی افزود: به جهت حمایت از این قشر زحمتکش با بررسی های انجام شده و با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده با ادارات و نهادهای دولتی سطح شهر توافق شده است که تاکسی های ون در بحث سرویس کارمندان فعال شوند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: از همین رو به اطلاع کلیه تاکسی های ون که تمایل به فعالیت در این زمینه را دارند می رساند که حداکثر تا پایان وقت اداری روز 18 مرداد سال جاری با ارسال کد ملی خود به شماره 300001888 شرکت زمان سیر خراسان آمادگی خود را اعلام کنند.
   محبی بیان کرد: بدیهی است در صورت وجود تقاضا از سوی ادارات دولتی تاکسیرانان بر اساس امتیاز مکتسبه و اولویت بندی جهت ارایه خدمات به ارگان مربوطه معرفی می شوند.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .