•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 140
   کد: 202463
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

   برگزاری جلسات رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه 11 در دو روز متوالی

   شهردار منطقه 11 گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی یکی از روش های موثر در پیشگیری از انتقال ویروس است و حل مشکلات شهروندان در اولویت کاری این مجموعه قراردارد،ه همین منظور، جلساتی که برای بررسی و رسیدگی به درخواست های شهروندان، نیاز به حضور درصد زیادی از مسئولین منطقه دارد، در دو روز متوالی و با حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود.
   برگزاری جلسات رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه 11 در دو روز متوالی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی، با بیان اینکه درمقابله با بیماری کرونا، پوسترهای اطلاع رسانی راه های پیشگیری از ابتلا به ویروس و لزوم استفاده از ماسک در محیط اداری نصب شده است، اظهار کرد: بخش های مختلف این منطقه از جمله آسانسور، طبقات، سرویس های بهداشتی و سطوحی که در تماس مستقیم با کارکنان و شهروندان قراردارند، دو نوبت در روز و به صورت مستمر ضدعفونی می شوند.
   وی افزود: از آن جایی که نیروهای خدماتی، نقش تعیین کننده ای در حفظ سلامت کارکنان دارند، کارگاه آموزشی نکات بهداشتی و نظافت برای این نیروها برگزار شده و دستورالعمل های بهداشتی از سوی آن ها اجرا می شود.
   شهردار منطقه 11 بیان کرد: با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، افزایش رضایتمندی و کاهش میزان مراجعات حضوری، شهرداری الکترونیک از ابتدای سال جاری در این منطقه راه اندازی شده است و شهروندان با مراجعه به طبقه همکف ساختمان اداری منطقه می توانند نسبت به ثبت و پیگیری درخواست های خود از بخش های مختلف شهرداری اقدام کنند.
   عرب احمدی با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی یکی از روش های موثر در پیشگیری از انتقال ویروس است و حل مشکلات شهروندان در اولویت کاری این مجموعه قراردارد، خاطرنشان کرد: به همین منظور، جلساتی که برای بررسی و رسیدگی به درخواست های شهروندان، نیاز به حضور درصد زیادی از مسئولین منطقه دارد، در دو روز متوالی و با حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود.
   وی اضافه کرد: اجرای دستورالعمل استفاده از دورکاری ویژه یک سوم از همکاران با اولویت افراد دارای بیماری خاص و زنان باردار، اطلاع رسانی کلیه اقدامات از طریق انتشار تولیدات چندرسانه ای شامل (مولتی مدیا، اینفوگرافی و خبر)، استفاده از دستگاه تب سنج و میزان اکسیژن خون برای کارکنان، تهیه مهرهای سنگی برای نمازخانه منطقه و تعبیه جایگاه های مخصوص ضدعفونی دست ها در ساختمان این منطقه از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

    

   تعداد بازدید: 140
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .