•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 153
   کد: 202467
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   ضدعفونی روزانه ۵۰۰ نقطه از سطح معابر شهری مشهد

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: اقدامات پیشگیرانه و مقابله با شیوع ویروس کووید ۱۹ با تمام توان از سوی نیروهای خدمات شهری در حال انجام است.
   ضدعفونی روزانه ۵۰۰ نقطه از سطح معابر شهری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با بیان این خبر اظهار کرد: نیروهای پرتلاش خدمات شهری از زمان شیوع ویروس کرونا برای مقابله با آن در چندین مرحله معابر و اماکن عمومی شهر مشهد را ضدعفونی کرده و این اقدامات تا قطع کامل زنجیره انتقال تداوم خواهد داشت.
   وی افزود: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا روزانه ۵۰۰ نقطه از سطح شهر مشهد با اولویت نقاط حساس و آلوده توسط ۱۳ اکیپ خودرویی با تجهیزات کامل ضد عفونی می‌شوند.
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد بیان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود، ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک، برای قطع هر چه زودتر زنجیره ویروس کرونا، ماسک‌ و دستکش‌های استفاده شده خود را در سطل زباله بیاندازند و از رها کردن آنها در سطح شهر خودداری کنند.
    

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .