•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 469
   کد: 202548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   تکمیل پروژه ساماندهی خدمات خودرویی "بهمن" تا پایان سال جاری/ تمامی مشاغل مزاحم سطح شهر مشهد ساماندهی خواهد شد

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از تکمیل شدن پروژه ساماندهی خدمات خودرویی سبک "بهمن" واقع در جاده کلات تا پایان سال جاری خبر داد.
   تکمیل پروژه ساماندهی خدمات خودرویی "بهمن" تا پایان سال جاری/ تمامی مشاغل مزاحم سطح شهر مشهد ساماندهی خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی خاطرنشان کرد: به منظور رفع مزاحمت مشاغل و اصناف مزاحم متناسب با وضعیت فعالیت، مکان استقرار و ماهیت شغلی آنها، تاکنون نسبت به انتقال، جابه‌جایی یا رفع مزاحمت از طریق اصلاح فرایند کار، تغییر فعالیت یا نوسازی اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.
   وی یادآور شد: مجموعه ۳۳۸ واحدی ساماندهی مشاغل خدمات خودرویی سبک «سامان بهمن» واقع در جاده کلات، شامل فضای کارگاهی، تجاری و اداری می‌باشد که این مجموعه در متراژ ۳۸ هزار مترمربع با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا می‌باشد و تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید که با بهره برداری از این مجموعه بخش زیادی از مشاغل خودرویی مزاحم در محدوده شمال شهر مشهد ساماندهی می شوند.
   معاون شهردار مشهد با اشاره به اینکه تمامی مشاغل مزاحم سطح شهر طی یک پروسه چندساله ساماندهی خواهد شد، افزود: علاوه بر ساخت و تکمیل پروژه ساماندهی خدمات خودرویی سبک، پروژه ساماندهی پرنده فروشان، درودگران و کابینت سازان، خدمات خودرویی سنگین، فلزتراشان، صنایع چوب، پروژه آبکاران و سماورسازان در دست اجرا می‌باشد. 

   تعداد بازدید: 469
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .