•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 416
   کد: 202557
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

   پیشرفت 90درصدی آبنمای زیرسطحی بوستان کوهسنگی

   سرپرست شهرداری منطقه هشت گفت: به منظور توسعه همگون محیط بوستان در سایت جنوبی بوستان بزرگ کوهسنگی و حفظ زیبایی و تلطیف فضای این بوستان، عملیات احداث آبنمای زیر سطحی بوستان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال و مساحت 180 متر مربع درحال اجرا است.
   پیشرفت 90درصدی آبنمای زیرسطحی بوستان کوهسنگی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیدرضا رحمانیان با اعلام این مطلب که آبنما یکی از عناصر و شاخص های بصری است که در ارتقاء و توسعه جلوه شهری نقش بسیار مؤثری دارد، گفت: امروزه فضاهای شهری مانند بوستان برای تأمین حس امنیت و آسایش روانی شهروندان نیازمند در نظر گرفتن چنین عناصر برای ایجاد حس مطلوب برای مخاطبین هستند.
   وی افزود : به همین منظور و هدف ارتقاء شاخص های توسعه شهری ، عملیات ساخت آبنمای زیر سطحی بوستان کوهسنگی به همت اداره فضای سبز و مدیریت بوستان در حال اجرا می باشد.
   رحمانیان افزود : برای اجرای این عملیات باتوجه به نظرات کارشناسی به عمل آمده و تخمین و برآورد 15 میلیارد ریالی در نظر گرفته شده است، همچنین برای تکمیل سازه، تصمیم گیری جدیدی در نمای ظاهری و فنی سازه اتخاذ شده که با نظارت و تلاش حوزه فضای سبزاین منطقه در حال اجرا می باشد.
   شایان ذکر است در آبنمای زیرسطحی تمام تجهیزات آبنما و سیستم نورپردازی در زیر سطح قرار می‌گیرد که این امر امکان عبور افراد از محیط آبنما را فراهم می‌سازد و حس طراوت و شادابی را به رهگذران منتقل می‌کند همچنین از دیگر مشخصات فنی این آبنما وجود 155 نازل دارای پمپ های DC با ایمنی بالا و فیلتر های میکرونی تصفیه آب و تصفیه UV جهت پیشگیری از تماس کودکان با آب آلوده میباشد.
    

   تعداد بازدید: 416
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .