•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 265
   کد: 202573
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

   کاشت بیش از 20 هزار بوته گل فصلی تابستانه در منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از کاشت بیش از 20 هزار بوته گل فصلی تابستانه در این منطقه خبر داد.
   کاشت بیش از 20 هزار بوته گل فصلی تابستانه در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبر اظهار کرد: زیباسازی بصری و افزایش طراوت در فضای بصری و ارتقای روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان از اهداف کاشت گل های فصلی و دائمی در سطح منطقه است.
   وی افزود: همچون سال های گذشته، کاشت گل های متنوع تابستانه در معابر، بوستان ها و میادین شهرداری این منطقه طی تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.
   شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: 20 هزار و 200 بوته گل به شکل کاشت قطعات به صورت تکه‌کاری، ترکیب با چمن و سایر روش‌ها کاشته می‌شود و اغلب گل‌ها نیز تا فصل پاییز ماندگار خواهند بود.
   غلامی بیان کرد: اطلسی ایرانی، گازانیا، کوکب، مارگریت، ناز و ... از بوته گل هایی است که در میدان امت، تقاطع غیر همسطح فجر، بولوار شهید مفتح، میدان عسگریه و ... با اعتبار 190 میلیون ریال کاشته شده است.
   گفتنی است از ابتدای سال جاری علاوه بر کاشت 290 هزار بوته گل فصلی و دائمی در معابر، آیلندها، میادین و بوستان های سطح منطقه، هشت هزار و 320 نهال مثمر و غیر مثمر در بین شهروندان توزیع و تعدادی از آن ها نیز توسط شهرداری کاشته شده است.
    

   تعداد بازدید: 265
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .