•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 151
   کد: 202646
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

   رفع معضلات ترافیکی و ساماندهی خطوط اتوبوسرانی دو دغدغه هم شهروندن محله امام هادی منطقه 10/ نصب المان معرفی اعضای شورای اجتماعی محلات تا پایان تابستان

   جلسه شورای اجتماعی محله امام هادی(ع) با حضور شهردار منطقه، معاون فنی و اجرایی منطقه و اعضای شورای محله به منظور رفع دغدغه ها و مشکلات و ارائه پیشنهادات برای بهبود وضعیت محله برگزار شد.
   رفع معضلات ترافیکی و ساماندهی خطوط اتوبوسرانی دو دغدغه هم شهروندن محله امام هادی منطقه 10/ نصب المان معرفی اعضای شورای اجتماعی محلات تا پایان تابستان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در ابتدای این جلسه اعضای شورای محله امام هادی(ع) به بیان معضلات و مشکلات محله پرداخته و پیشنهادات خود را در خصوص بهبود وضعیت مطرح کردند.
   از جمله درخواست های مطرح شده توسط شورای محله می توان تعیین بودجه، برگزاری جلسات مشترک با سازمان های مربوطه، بازدید و حضور در منازل شهدا، هماهنگی با نیروهای پایگاه های بسیج برای حضور در بوستان ها، رفع معضلات ایستگاه پسماند و خطوط اتوبوسرانی، رفع معضلات پیاده روهای توس 36 و 38 گفته و کمبود مکان های فرهنگی، رفع معضل آبگرفتگی برخی از معابر، جدی گرفته شدن مصوبات شورای اجتماعی محله و نصب المان معرفی اعضا شورای اجتماعی محلات با مشارکت آنان و... اشاره کرد.
   شورای اجتماعی محلات حلقه مفقوده بین مدیریت شهری و مردم هستند
   احمد حافظ شهردار منطقه 10 در خصوص پاسخ به درخواست ها و پیشنهادات ارائه شده اظهار کرد: شورای اجتماعی محلات حلقه مفقوده بین مدیریت شهری و مردم هستند و در رفع بسیاری از معضلات می تواند موثر باشد و زمینه مشارکت بیشتر شهروندان با مدیریت شهری را فراهم کند.
   وی افزود: اعضای شورای اجتماعی با محلات خود آشنایی کاملی داشته و طرح های خوبی را ارائه می دهند، به همین دلیل مصوبات محلات باید در اسرع وقت اجرایی شود.
   شهردار منطقه 10 با بیان اینکه به منظور رفع معضلات محله هماهنگی های لازم با سازمان های مربوطه را انجام می دهیم، خاطرنشان کرد: جلساتی با حضور مدیران سازمان ها با روسای شورای محلات برگزار خواهد شد و به دلیل تکرر درخواست برای برگزاری جلسه با مدیرعامل اتوبوسرانی، این درخواست در دستور کار منطقه قرار گرفته است.
   امکان دیدار با خانواده شهدا با حداکثر پنج نفر و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
   حافظ بیان کرد: بودجه محلات در ابتدا به آنان اعلام شده و اعضا می توانند با تشخیص خود نسبت به هزینه کردن آن اقدام کنند، دیدار با خانواده شهدا نیز اگر برگزار می شود باید با حداکثر پنج نفر و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باشد.
   وی با تاکید بر رفع معضلات بوستان ها به عنوان یکی از برنامه های اصلی این منطقه، اضافه کرد: برای رفع مشکلات دو بوستان منطقه تفاهم نامه ای با پایگاه های بسیج مربوطه برای حضور نیروها در بوستان ها منعقد شده که خوشبختانه به کاهش معضلات کمک زیادی کرده است، برای دیگر بوستان ها نیز آمادگی انجام این اقدامات را داریم.
   شهردار منطقه 10 تصریح کرد: رفع مشکلات پیاده روهای توس 36 و 38 نیز از مدت ها قبل در دستور کار بوده است که به دلیل قرار گیری این محدوده در طرح و عدم رضایت ساکنان منازل این محدوده برای عقب نشینی بلاتکلیف مانده است، آمادگی داریم برای رفع این مشکل با ساکنین مجدد وارد مذاکره شده و امتیازهای خوبی را برای آنان درنظر بگیریم.
   نصب المان معرفی اعضای شورای محلات تا پایان تابستان
   حافظ درخصوص نصب المان های معرفی شورای محلات نیز تاکید کرد: تا پایان تابستان المان معرفی اعضای شورای محلات 12 محله منطقه نصب خواهد شد.
   وی در خصوص رفع معضل مشاغل مزاحم ادامه داد: سه مجتمع ساماندهی مشاغل شهر در نظر گرفته شده است که مجتمع خدمات خودرویی «آسکوپارس» در حال احداث است و امتیاز های خوبی برای ثبت نام و حضور مشاغل در این مکان در نظر گرفته شده است.
   مناسب سازی معابر منطقه 10 از مدتی پیش آغاز شده است
   شهردار منطقه 10 با اشاره به حمایت منطقه از افراد دارای معلولیت، اظهارکرد: آمادگی داریم با برگزاری نمایشگاه های مجازی، درنظر گرفتن تسهیلات ویژه و.. از این افراد حمایت کنیم، مناسب سازی معابر منطقه نیز از مدتی پیش آغاز شده است.
   حافظ به مشکلات دفتر تسهیل گری محله اشاره کرد و گفت: اگر تیم متخصص محله تضمین دهد که برای رفع مشکلات محله و افزایش مشارکت مردم تلاش کرده و تغییرات موثری را در اسرع وقت ایجاد می کند، حمایت های لازم را از آنان انجام می دهیم.

    

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .