•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 373
   کد: 202700
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
   شهردار مشهد؛

   شهرداری منطقه 9 در سال آینده روزهای پر فعالیتی خواهد داشت

   شهردار مشهد گفت: در منطقه هفت پروژه های بسیار بزرگ مانند ارتفاعات جنوب، هفت حوض، کوشش و خلج و انتظام بخشی به بخش های طرق و وردی شهر مشهد داریم که این موارد پیچیدگی های فنی زیادی دارد که اگر آن را در کنار موضوعات درآمدی و شهرسازی بگذاریم، عملا در سال آینده روزهای پر فعالیتی را برای آقای فرهادیان می بینیم.
   شهرداری منطقه 9 در سال آینده روزهای پر فعالیتی خواهد داشت

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 9 مشهد که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات آقای فرهادیان، اظهار کرد: در مدت زمانی که ایشان در این پست فعالیت کردند، بسیاری از اتفاقاتی که مدنظر ما بود رخ داده و قدردان زحمات ایشان هستم.
   وی افزود: امید دارم که چند مورد از اقداماتی که در منطقه هفت بر زمین مانده با حضور ایشان تعیین تکلیف شود. منطقه هفت طی دو سال گذشته همواره با فاصله آخر قرار داشته و طبیعتا تمهیدات درآمدی و اجرایی و فرهنگی خاصی را می طلبد.
   شهردار مشهد با اشاره به وسعت منطقه هفت، بیان کرد: در منطقه هفت پروژه های بسیار بزرگ مانند ارتفاعات جنوب، هفت حوض، کوشش و خلج و انتظام بخشی به بخش های طرق و وردی شهر مشهد داریم که این موارد پیچیدگی های فنی زیادی دارد که اگر آن را در کنار موضوعات درآمدی و شهرسازی بگذاریم، عملا در یکسال آینده روزهای پر فعالیتی را برای آقای فرهادیان می بینیم.

   در ادامه این مراسم حسین فرهادیان شهردار منطقه هفت مشهد، ادامه داد: خدا را شاکرم که در منطقه 9 با کمک همکاران خود به نتایج خوبی دست پیدا کردیم.
   امید داریم که با عمل پاسخگو اعتماد شهردار و شهر مشهد باشیم
   در ادامه این مراسم جواد اصغری شهردار منطقه 9، خاطرنشان کرد: امید داریم که بتوانیم با عمل پاسخگو اعتماد شهردار و مشهد باشیم.
   وی گفت: در شهرداری ما سرمایه بزرگی به نام نیروها و سرمایه های انسانی داریم که با کمک آن ها می توانیم به اقدامات مهم خود دست پیدا کنیم.
   شهردار منطقه 9 بیان کرد: ظرفیت هایی که در منطقه 9 وجود دارد برکسی پوشیده نیست، ظرفیت های اقتصادی این منطقه باعث شده آن را به عنوان یکی از مناطق اثرگذار در بحث وصول درآمدها و تحقق بودجه درآمدی شهرداری شناخته شود. با توجه به توانی که در همکاران این منطقه وجود دارد، باید به این موضوع به صورت جد بپردازیم.

   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .