•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 262
   کد: 202702
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

   اجرای پروژه اصلاح هندسی نمایشگاه 15 بنابر درخواست شهروندان

   شهردار منطقه 11 از اجرای عملیات اصلاح هندسی نمایشگاه 15، با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال، بنابر درخواست شهروندان خبرداد.
   اجرای پروژه اصلاح هندسی نمایشگاه 15 بنابر درخواست شهروندان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی با اشاره به اینکه یکی از درخواست های اصلی شهروندان، مشکل دور زدن و تغییر مسیر در انتهای بولوار معلم و ورودی پارک چهل بازه بوده است، اظهار کرد: پس از بررسی وضعیت موجود، راهکارهای مناسب جهت کاهش بار ترافیکی و حل مشکل دوربرگردان مصوب شد که هم اکنون در حال اجرا است.
   وی هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح ایمنی تردد و بهبود خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد افزود: شهروندان به دلیل نبود میدان و دوربرگردان در انتهای بولوار معلم، مجبور به طی مسافتی طولانی بودند که با اصلاح هندسی و ایجاد میدان در این معبر، علاوه برکاهش بار ترافیکی، افزایش رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.
   شهردار منطقه 11 بیان کرد: عملیات تخریب و خاکبرداری لچکی و آیلند قدیمی نمایشگاه 15 از هفته پیش آغاز شده و با تلاش شبانه روزی اکیپ های کاری، این پروژه طی 14 روز آینده به بهره برداری خواهد رسید. 

   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .