•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 463
   کد: 202779
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

   مسیر گذشته را ادامه داده و کارهای ناتمام را تمام خواهم کرد

   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: مسیر گذشته را در حوزه برنامه ریزی ادامه داده و کارهای ناتمام را تمام خواهم کرد.
   مسیر گذشته را ادامه داده و کارهای ناتمام را تمام خواهم کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری در تالار شهر برگزار شد، با تشکر از اعتماد شهردار و حمایت های شورای شهر اظهار کرد: یکی از دغدغه های جدی که برای خودم به عنوان فردی که در حوزه شهرسازی کار کرده مطرح بود این است که فرایند توسعه شهر چیزی نیست به جز از مجموعه راهبردها و فرایندهایی که از طرح های جامع، تفصیلی و اسناد بالا دستی مستخرج هستند.
   وی افزود: لذا به عنوان فردی که دغدغه سازمانی، ساختاری و تخصصیش موضوعات شهری است، می گویم که با نگاه ایجاد کیفیت های ویژه زندگی شهری قطعا و لزوما خود را پایبند و متعهد به برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه ها بر اساس مسیر تعیین شده و برنامه عملیاتی میان مدت و بلند مدت شهرداری مشهد می دانم.
   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: با همین نگاه شهرسازانه و دغدغه موضوعات برنامه ریزی سعی می کنم در تحقق طرح های تفصیلی و جامعه تلاش بیش از پیش داشته و مسیری را که آقای ال شیخ و همکارانشان بنا نهاده اند حرکت کنیم و ضمن حفظ دستاوردهای آن کارهای ناتمام از جمله بحث شهرداری الکترونیکی و کارخانه نوآوری را به سرانجام برسانیم.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 463
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .