•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 166
   کد: 202823
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرمشهد؛

   محرک ها و ظرفیت های مناسبی برای توسعه در منطقه 7 وجود دارد

   رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهرمشهد گفت: منطقه هفت دارای ظرفیت ها و محرک های مناسبی برای توسعه است.
   محرک ها و ظرفیت های مناسبی برای توسعه در منطقه 7 وجود دارد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه هفت که با حضور شهردار مشهد برگزارشد، اظهار کرد: در انجام و پیشبرد کارها، موضوع مردم داری بسیار مهم است که باید مورد توجه شهرداران مناطق در پاسخ گویی به مردم قرارگیرد.
   وی افزود: منطقه هفت دارای پتانسیل و ظرفیت های مناسبی جهت توسعه است که می توان با استفاده از آن عقب ماندگی های ادوار گذشته را در این منطقه جبران کرد.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرمشهد با بیان این که هنوز ساکنان شهرک ابوذر، طرق و رباط طرق احساس پیوستگی و ارتباط با مشهد را ندارند، بیان کرد: باید با ساماندهی و توجه ویژه به این مناطق این مشکل را برطرف کرده تا ساکنان مناطق فوق با مشهد احساس پیوستگی داشته باشند.
   گندمی خاطرنشان کرد: در مدت زمان تصدی آقای باوندی در شهرداری منطقه هفت اقدامات خوبی برای رفع این مشکل و ایجاد حس پیوستگی انجام شده است اما هنوز در این مسیر نیاز به تلاش بیشتری داریم.
   وی اضافه کرد: موضوعاتی که برای ساماندهی ورودی شهر مشهد واقع در منطقه هفت در طرح تفصیلی تعریف شده است باید مورد توجه قرارگیرد تا با اجرای آن شاهد یک ورودی مناسب و درخور شان مردم مشهد و زائران حضرت رضا(ع) باشیم.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرمشهد گفت: اکنون دو معاون شهرداری منطقه هفت از بانوان توانمند هستند که امیدوارم استفاده بیشتر از ظرفیت و توانمندی بانوان مورد توجه سایر مناطق نیز قرارگیرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 166
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .