•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 295
   کد: 203318
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
   در جلسه ستاد مدیریت واحد ساماندهی کشف رود و با حضور شهردار اعلام شد؛

   تهیه بسته های سرمایه گذاری برای تسریع در ساماندهی کشف رود / دو هفته آینده در خصوص بسته های سرمایه گذاری در کشف رود تصمیم گیری می شود

   با آماده شدن بسته های سرمایه گذاری برای تسریع در روند ساماندهی کشف رود، دو هفته آینده در خصوص بسته های سرمایه گذاری در کشف رود تصمیم گیری می شود.
   تهیه بسته های سرمایه گذاری برای تسریع در ساماندهی کشف رود / دو هفته آینده در خصوص بسته های سرمایه گذاری در کشف رود تصمیم گیری می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، عصر امروز و در جلسه ستاد مدیریت واحد ساماندهی کشف رود که با حضور معاون اقتصادی استاندار، شهردارمشهد، فرمانده سپاه امام رضا(ع)، جمعی از اعضای شورای شهر، مدیران کل جهاد کشاورزی، حفاظت محیط زیست استان، مدیران عامل شرکت آب منطقه ای و آبفا مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی در سالن شهدا شهرداری برگزار شد، موضوعات مرتبط با اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی کشف رود از جمله ساماندهی پساب ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   همچنین در این جلسه، موضوعات مرتبط با آماده شدن بسته های سرمایه گذاری جهت ورود بخش خصوصی برای تسریع در روند ساماندهی کشف رود نیز به بحث و بررسی گذاشته شد.
   در این جلسه محمد رضا کلائی،شهردار مشهد با ارائه پیشنهاداتی بر سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف بسته های اقتصادی ظرف دو هفته آینده و تصمیم گیری در این بازه زمانی، در جلسه بعدی ستاد مدیریت واحد ساماندهی کشف رود تاکید کرد.
   تهیه بسته های سرمایه گذاری برای تسریع ساماندهی کشف رود
   عبدالله سلطان احمدی، مدیر پروژه ساماندهی کشف رود شهرداری مشهد، در حاشیه جلسه ستاد مدیریت واحد ساماندهی کشف رود استان گفت: برای استفاده از ظرفیت های بخش خصوص جهت سرمایه گذاری در تسریع روند ساماندهی کشف رود از تمام دستگاه های ذی ربط دعوت شد تا بسته های قابل سرمایه گذاری با هماهنگی این دستگاه ها در هفت محور مسائل زیست محیطی، مهندسی رودخانه، شهرسازی، تفریحی، فرهنگی، مسائل مرتبط با حوزه فضای سبز و تغییر الگوی کشت در کشف رود مطرح و بررسی شود.
   وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا بسته های سرمایه گذاری درقالب هفت محورمذکور تا دو هفته دیگر آماده و در جلسه بعدی ستاد مدیریت واحد ساماندهی کشف رود در خصوص آنها تصمیم گیری شود تا بتوانیم از ظرفیت های بخش خصوصی در تسریع ساماندهی کشف رود نیز استفاده کنیم.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .