•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 168
   کد: 203443
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛

   استفاده فراگیر توانیابان از حمل و نقل عمومی از برنامه های مدیریت شهری مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: مناسب سازی فضای استفاده توانیابان از حمل و نقل عمومی از برنامه های جدی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهرمشهد است.
   استفاده فراگیر توانیابان از حمل و نقل عمومی از برنامه های مدیریت شهری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمدمحبی در حاشیه دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی و مدیر بهزیستی مشهد ضمن تاکید بر لزوم بهرمندی توانیانیابان از حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: در سال گذشته 51 دستگاه تاکسی سدان در شبکه 133 برای استفاده توانیابان مناسب سازی شده و تجهیز حدود 50 دستگاه دیگر تا پایان سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.
   وی افزود: همچنین در جهت تسهیل و تشویق توانیابان از حمل و نقل عمومی تعداد یک هزار و 200 من کارت شخصی سازی شده با 50 درصد تخفیف برای روزانه دو سفر در اختیار سازمان بهزیستی قرار گرفته است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تجهیز و تحویل دو دستگاه ون به آسایشگاه توانیابان امام خمینی (ره) و در نظر گرفتن سرویس های رایگان جهت استفاده دیگر مراکز مرتبط از دیگر خدمات مدیریت شهری در این زمینه است. 

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .