•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 170
   کد: 204199
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبرداد؛

   تشکیل تیم های بازرسی از اماکن تجمعی پرخطر با استفاده از 50 کارشناس

   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، از تشکیل تیم های بازرسی از اماکن تجمعی پرخطر با استفاده از 50 کارشناس باتجربه در حوزه ایمنی و ساختمان خبرداد.
   تشکیل تیم های بازرسی از اماکن تجمعی پرخطر با استفاده از 50 کارشناس

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیرعزیزی با بیان این خبر اظهار کرد: از اول مرداد ماه 99 کارگر و ایمن سازی اماکن پرخطر با حمایت دستگاه قضائی آغاز به کار کرد و بازدید ها در 6 هفته گذشته با ترکیبی از کارشناسان آتش نشانی، اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی انجام شد.
   وی افزود: با توجه به تعداد بالای اماکن تجمعی در نقاط مختلف شهر، تیم بازرسان ویژه ای برای بازدید مستمر از این اماکن تشکیل شده است.
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: این تیم شامل 50 نفر از نیروهای باتجربه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، مهندسان ناظر عمران، برق، معماری و مکانیک سازمان نظام مهندسی و کارشناسان باتجربه از ادارات کار و انجمن های ایمنی هستند.
   عزیزی گفت: احکام این بازرسان صادر و از این هفته بازدید ها از اماکن تجمعی با سرعت بیشتری توسط تیم های بازرسی کارگروه ایمن سازی اماکن پرخطر انجام خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 170
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .