•  
   منبع خبر : ۱۰۰۳
   تعداد بازدید: 200
   کد: 204338
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
   مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد در مرکز 137 خبر داد؛

   هدفگذاری برای رسیدن به سرانه فضای سبز 18 متر مربعی در این دوره مدیریت شهری / پیشرفت 50 درصدی شبکه جداسازی آب شرب از آب خام

   مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از هدفگذاری برای رسیدن به سرانه فضای سبز 18 متر مربعی در این دوره از مدیریت شهری خبر داد.
   هدفگذاری برای رسیدن به سرانه فضای سبز 18 متر مربعی در این دوره مدیریت شهری / پیشرفت 50 درصدی شبکه جداسازی آب شرب از آب خام

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی که در آغاز نهضت پاسخگویی مدیران حوزه خدمات شهری، با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، پاسخگوی درخواست ها، انتقادات، پیشنهادها و سئوالات شهروندان در حوزه فضای سبز بود، اظهار کرد: در حال حاضر سرانه فضای سبز شهر مشهد، 17.4 متر مربع است که برای رسیدن به 18 متر مربع تا پایان این دوره مدیریت شهری، هدفگذاری کرده ایم.
   وی افزود: جداسازی آب شرب از آب خام، یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرا است تا بتوانیم علاوه بر داشتن شبکه مستقل توزیع و حذف آبیاری تانکری، از آب خام و همچنین پساب تصفیه خانه های در دست اجرا، برای آبیاری فضای سبز سطح شهر از طریق شبکه اجرا شده استفاده کنیم.
   سلامی بیان کرد: این پروژه که در سال 86 کلید خورده بود، تا قبل سال گذشته فقط 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که از سال گذشته با تزریق مناسب مالی صورت گرفته، شاهد پیشرفت 50 درصدی پروژه هستیم و می توان این نوید را بدهیم که پیشرفت فیزیکی پروژه جداسازی آب خام از آب شرب تا سال آینده به پیشرفت 70 درصدی برسد.
   وی اضافه کرد: همچنین اولین تصفیه خانه فاضلاب شهرداری ها در سطح کشور که توسط شهرداری مشهد در چهل بازه، توسط بخش خصوصی در حال اجرا است نیز تا آبان ماه سال جاری به بهره برداری می رسد. 

   تعداد بازدید: 200
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .