•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 150
   کد: 204357
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   انتشار فراخوان ارائه طرح های هنرمندانه در استقبال از بهار 1400

   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از انتشار فراخوان ارائه طرح های هنرمندانه در استقبال از بهار 1400 در راستای ارتقا سطح کیفی فضاهای شهری و جذب مشارکت های خلاقانه خبرداد.
   انتشار فراخوان ارائه طرح های هنرمندانه در استقبال از بهار 1400

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی با اشاره به انتشار فراخوان جشنواره استقبال از بهار 1400 اظهار کرد: این فراخوان با هدف ایجاد شور و نشاط در شهر از طریق مشارکت هنرمندان و در راستای زینت بخشیدن به فضاهای شهری، طرح ریزی شده است.
   وی افزود: طراحی احجام، سازه ها، مونومان های ترکیب شده با گل، طراحی گل آرایی میادین، آیلند ها و لچکی های مهم شهری، طراحی تزئینات شهری ترکیبی و طراحی گل جای های زمینی، دیواری و حجمی را از محورهای این فراخوان است.
   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد بیان کرد: متقاضیان می توانند از طریق ارسال تصویر از طرح یا ایده پیشنهادی در قالب یک فایل در ابعاد70 در 50 از زوایای مختلف ماکت یا نمای سه بعدی طرح، به نحوی که تمام ابعاد و زوایای اثر، رنگ و بافت آن قابل مشاهده باشد با کیفیت ۳۰۰DPI ، در فرمت jpg و به صورت RGB در این فراخوان شرکت کنند.
   سلامی با اشاره به این که هر هنرمند می تواند با حداکثر پنج اثر در این رویداد شرکت کنند، گفت: هنرمندان اولویت استفاده از مصالح طبیعی و سازگار با محیط و منظر شهری در ساخت اثر و توجه به دوام، پایداری آثار در انتخاب مصالح و امکان جابه جایی اثر در مناطق مختلف شهری را درنظر داشته باشند.
   وی ادامه داد: هنرمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا پنجم مهر ماه ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی WWW.PARKS.MASHHAD.IR مراجعه کنند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .