•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 152
   کد: 204729
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

   افتتاح کتابخانه طرح آموزش شاهنامه در دبستان پسرانه

   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از افتتاح کتابخانه در دبستان پاسداران آسمان و تجهیز آن با اهدای 264 جلد کتاب توسط شهرداری خبرداد.
   افتتاح کتابخانه طرح آموزش شاهنامه در دبستان پسرانه

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان با بیان این خبر اظهار کرد: همزمان با نخستین روزهای آغاز سال تحصیلی جدید، و پس از تحویل کتاب های آموزشی طرح آموزش مفاهیم شاهنامه در مدارس، کتابخانه ویژه این طرح در دبستان پاسداران آسمان افتتاح شد.
   وی افزود: این مدرسه که یکی از 32 کتابخانه مدارس مجری طرح است و با اهدای 264 جلد کتاب از سوی شهرداری مشهد تجهیز شده، پس از اجرای نقالی و شاهنامه خوانی دانش آموزان مدرسه افتتاح و در دسترس دانش آموزان و مربیان مدرسه قرار گرفت.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز ضمن از بازدید از کتابخانه این آموزشگاه بیان کرد: پس از پیشگامی مشهد در اجرای این طرح بزرگ و سترگ که با تلاش معاونت گردشگری و زیارت و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی صورت گرفت، طرح آموزش مفاهیم شاهنامه در مدارس شهرهای اصفهان و کرمان نیز در حال پیگیری و اجرا است. امیدواریم به زودی در شهرهای دیگر کشور نیز شاهد اجرای این طرح باشیم.

    

   تعداد بازدید: 152
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .