•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 329
   کد: 204754
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   لزوم استفاده دانش آموزان از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با تاکید بر استفاد دانش آموزان هنگام استفاده از اتوبوس گفت: همزمان با بازگشایی مدارس و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حال انجام است.
   لزوم استفاده دانش آموزان از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: در همین راستا، تمامی اتوبوسرانان و مسافران به ویژه دانش آموزان ملزم به استفاده از ماسک هستند که در این ناظران سازمان در ۲۸ پایانه بر این موضوع نظارت می کنند.
   وی افزود: همچنین برای اطلاع رسانی به شهروندان از جمله دانش آموزان در سه هزار و 35 ایستگاه اتوبوس توسط اتوبوسرانان و مینی بوسرانان برای استفاده از ماسک تذکر داده می شود.
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد بیان کرد: در کنار اقدامات انجام شده، سازمان اتوبوسرانی به همکاری و نظارت شهروندان و والدین در خصوص استفاده دانش آموزان از ماسک برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا نیازمند است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 329
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .