•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 646
   کد: 204800
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
   مدیرعامل سازمان مدیریت نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   امضا قرارداد همکاری سازمان تاکسیرانی با شرکت اسنپ

   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد، از انعقاد قرارداد همکاری بین سازمان تاکسیرانی و شرکت اسنپ جهت ارائه برخی خدمات به تاکسیرانان در بستر اپلیکیشن این شرکت خبرداد .
   امضا قرارداد همکاری سازمان تاکسیرانی با شرکت اسنپ

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای گسترش فضای بهره برداری تاکسیرانان از زیرساخت های شبکه هوشمند اسنپ و استفاده از پتانسیل های ارائه خدمات سفر از طریق شبکه هوشمند به شهروندان شهر بهشت، قرارداد همکاری بین این سازمان و شرکت اسنپ به امضا رسید.
   وی افزود: ایجاد گزینه درخواست تاکسی در اپلیکیشن اسنپ و تب سی و قائل شدن اولویت ارسال درخواست سفر برای تاکسیرانان دارای عملکرد مناسب، بهره مندی از طرح های تشویقی سازمان و شرکت اسنپ با در نظر گرفتن امتیاز دهی و میزان رضایت مسافرین برای تاکسیرانان قسمتی از این قرارداد است .
   محبی بیان کرد: این خدمات با رعایت کامل قوانین و مقررات ناظر بر سازمان تاکسیرانی و شامل ناوگان گردشی این تاکسیرانی خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 646
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .