•  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 184
   کد: 204937
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   شهردار مشهد؛

   حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی شود

   شهردار مشهد گفت: بخش های مغزافزاری شهرداری شامل حوزه برنامه ریزی، مالی و پشتیانی و اقتصادی است که در این دوره با یکدیگر هماهنگ تر عمل می کنند و یکی از نقاط برجسته این دوره هماهنگی، گفت و گو و فهم متقابل است که سبب قابل رصد شدن عملکرد و کسب توفیقات بیشتر شده است.
   حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی عصر امروز در مراسم اهدا جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران به شهرداری مشهد، اظهار کرد: در کسب چنین موفقیتی با توجه به کارکرد حسابرسی داخلی، مجموعه عواملی دخیل هستند و چه کسانی که امکان ردیابی اهداف و عملکردها را فراهم کردند و چه کسانی که برای رسیدن به این مهم برنامه ریزی کردند، همه و همه در این امر نقش به سزایی دارند همچنین کسانی که ابزارها را برای رسیدن به این مهم فراهم کردند، نیز در بدست آوردن این موفقیت بی نصیب نبوده اند.
   وی افزود: مجموعه این عوامل که در واقع مغرافزار شهرداری محسوب می شوند، در کنار یکدیگر برای کسب این موفقیت تلاش کرده اند.
   شهردار مشهد بیان کرد: بخش های مغزافزاری شهرداری شامل حوزه برنامه ریزی، مالی و پشتیانی و اقتصادی است که در این دوره با یکدیگر هماهنگ تر عمل می کنند و یکی از نقاط برجسته این دوره هماهنگی، گفت و گو و فهم متقابل است که سبب قابل رصد شدن عملکرد و کسب توفیقات بیشتر شده است.
   کلائی خاطرنشان کرد: کسانی که در این حوزه های مغزافزاری فعالیت می کنند، معمولا دیده نمی شوند به همین دلیل عموم افراد درک درستی از نقش و اهمیت حوزه مالی در توفیقات ساختار سازمانی مدیریت شهری ندارند اما بنده شهادت می دهم که حوزه های مغزافزاری ما به شدت خوب عمل می کنند، حتی اگر دیده نشوند.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .