•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 193
   کد: 204981
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   ضرورت تحکیم روابط دانشگاهی با مجموعه مدیریت شهری/ تاسیس دفاتر دانشگاهی در جهت رفع مسائل شهری

   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با ابراز خرسندی از رابطه تنگاتنگ مدیریت شهری با جامعه دانشگاهی گفت: خوشبختانه فضای فعلی شهرداری، بر پایه کسب اطلاعات و به روز بودن توسط ارتباط با دانشگاه ها است.
   ضرورت تحکیم روابط دانشگاهی با مجموعه مدیریت شهری/ تاسیس دفاتر دانشگاهی در جهت رفع مسائل شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان در جلسه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری مشهد در حوزه پژوهش و نوآوری که با حضور سعید خیاط مقدم، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، جمال شوشتری، مشاور معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، محمد مهدی کریمی، مدیرکل دفتر آمار پژوهش و مطالعات راهبردی، غلامرضا عباس زاده، مدیر مرکز نوآوری شهری برگزار شد، با تاکید بر تحکیم روابط دانشگاهی به خصوص در حوزه پژوهش و نوآوری اظهار کرد: اهمیت و ضرورت ارتباط با دانشگاه ها به سطح اجرایی مجموعه هم رسیده که نشان دهنده بلوغ سازمانی مجموعه است.
   وی با موافقت در خصوص تاسیس دفاتر در دانشگاه افزود: این دفاتر باید علاوه بر کاربردی بودن، دارای مکانیزم مشخصی باشند تا منجر به افزایش ارتباط بدنه شهرداری و دانشگاه شود.
   سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: این دفاتر همچنین می توانند به عنوان نیروی محرکه و انگیزه در میان دانشجویان و اساتید مورد توجه قرار گیرند و در حل مسائل شهری بسیار کاربردی ظاهر شوند.
   مهربان با بیان اینکه دانشگاهیان نیز باید خود را دخیل در مسائل شهری بدانند و در مطرح کردن سوژه و پروژه های شهری ما را همراهی کنند، خاطرنشان کرد: این امکان وجود دارد که درصدی برای پروژه های مطرح شده از سوی اساتید و دانشجوها در نظر گرفته شود تا پیشنهادات پژوهشی و کاربردی جامعه دانشگاهی جدی تر مطرح شود و حتی به نوعی الزام در ارائه پروژه های مناسب به وجود بیاید.
   وی با اشاره به اهمیت فضای مشورتی میان دانشگاه و شهرداری اضافه کرد: با همکاری اساتید و هیات علمی دانشگاه، می توان ممیزی و هیاتی برای تائید کتاب های کارکنان و سازمان ها داشت که نیاز به رعایت دستورالعمل هایی جهت تولید محتوای مناسب چاپ است.
    

   تعداد بازدید: 193
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .