•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 175
   کد: 206028
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
   رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد؛

   اقدام ویژه اعضای دوام ثامن در شهرک شهید باهنر

   رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از اقدام ویژه اعضای دوام ثامن در شهرک شهید باهنر خبرداد.
   اقدام ویژه اعضای دوام ثامن در شهرک شهید باهنر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی در خصوص جزئیات جلسه برگزار شده با شهردار منطقه 6 در راستای ایجاد پایگاه های بحران اظهار کرد: در این جلسه مباحثی همچون پیوست پدافند غیرعامل برای پروژه های منطقه و شهرداری مشهد مطرح شد و قرار است در پروژه های جدید موضوع چند منظوره سازی را پیگیری کنیم.
   وی افزود: چند منظوره سازی به این معنا است که در ساخت پروژه ها، مباحثی هم چون بحران و پدافند غیرعامل لحاظ شود.
   رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین در این جلسه، پروژه ساخت پایگاه بحران در شهرک شیرین نیز مورد بحث قرار گرفت که مقرر شد این پایگاه در تاریخ 22 بهمن افتتاح شود. علاوه بر این مواردی هم چون ارزیابی خطر پذیری و تهیه نقشه های خطر پذیری منطقه نیز مطرح شد که در صورت ایجاد هماهنگی های لازم، گام های خوبی در این حوزه برداشته می شود.
   اکلملی خاطرنشان کرد: یکی از موارد ویژه مطرح شده در این جلسه، مربوط به شهرک شهید باهنر است. به دلیل منفصل بودن این منطقه از هسته مرکزی شهر و منطقه 6  مقرر شده است، اقدام ویژه ای توسط اعضای دوام ثامن برای این شهرک انجام شود.
   وی اضافه کرد: براین اساس تیم ویژه دوام ثامن، ضمن دریافت آموزش های تخصصی در قالب فضای عملیاتی، در پایگاه بحران موجود در این شهرک در مواقع بحرانی کمک رسان همشهریان و زائران خواهند بود.

   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .