•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 177
   کد: 206462
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   برقراری یارانه سوخت حدود 4 هزار راننده فعال در حمل و نقل درون شهری

   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: از ابتدای سال جاری سهمیه یارانه سوخت حدود 4 هزار خودرو فعال در شرکت های حمل و نقل درون شهری برقرار شده است.
   برقراری یارانه سوخت حدود 4 هزار راننده فعال در حمل و نقل درون شهری

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص افزود: طبق دستورعمل های وزارت کشوراز ابتدای خرداد ماه امسال، سهمیه سوخت ناوگان شرکت های حمل و نقل درون شهری (آژانس ها) بر مبنای پیمایش آنها واریز شده است.
   وی اضافه کرد: درهمین راستا با ایجاد دسترسی برای مدیران این شرکت ها روی سامانه تلتا به آدرس www.telta.ir و پیگیری های صورت گرفته از سوی اتحادیه کشوری، سهمیه سوخت برای حدود 4 هزار خودور فعال در این شرکت ها بر اساس پیمایش برقرار شده است .
   محبی تصریح کرد: همچنین با پیگیری های انجام شده، یارانه سوخت 270 خودرو غیر فعال در این ناوگان حذف و یارانه سوخت 655 خودرو که جدیدا در این شرکت ها فعال شده اند نیز برقرار شده است.
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: رفع نقص و برقراری مجدد سهمیه سوخت 131 خودرو که به دلیل نقص در مدارک و ثبت نام قطع شده بود نیز طی این مدت انجام شده است.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .