•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 149
   کد: 206640
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   ثبت نام 600 تاکسیران در طرح نوسازی سال جاری

   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از ثبت نام بیش از 600 تاکسیران در طرح نوسازی سال جاری خبرداد.
   ثبت نام 600 تاکسیران در طرح نوسازی سال جاری

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص گفت: علی رغم مشکلات ناشی از گرانی خودرو، تحویل و پلاک گذاری دیر هنگام تاکسی های نوسازی شده طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی با ارائه تسهیلات مناسب در حال پیگیری است .
   وی افزود: درطول یک سال گذشته 1290 تاکسیران متقاضی نوسازی تاکسی های فرسوده خود بوده و از طریق سایت ثبت نام کرده اند که از این تعداد 600 درخواست مربوط به سال جاری است .
   محبی اضافه کرد: از این تعداد 623 تاکسیران جهت دریافت تسهیلات کم بهره با نرخ سود 18 درصد که بازپرداخت 14 درصد آن طبق مصوبه شورای اسلامی شهر از طریق یارانه نوسازی پرداخت و باز پرداخت 4 درصد آن به عهده تاکسیران است، به بانک معرفی شده اند .
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد : 10 درصد متقاضیان نوسازی در سال جاری تاکسی خود را دریافت کرده اند، تعداد 350 نفر نیز پرونده دریافت تسهیلات خود را تکمیل و برای 202 تاکسیران پیش فاکتور دریافت تاکسی صادر شده است .
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 149
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .