•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 204
   کد: 206883
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   پاکسازی بیش از ۶۰ هزار مترمربع دیوارنویسی و برچسب های تبلیغاتی طی ۷ ماه نخست سال جاری در شهر مشهد/ تلاش شبانه روزی پاکبانان برای رفع نازیبایی های شهری

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از پاکسازی بیش از ۶۰ هزار مترمربع از دیوار نوشته ها و برچسب های تبلیغاتی غیر مجاز نصب شده در سطح شهر، طی ۷ ماه نخست سال جاری توسط پنج هزار و 600 پاکبان خدمات شهری در مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد خبر داد.
   پاکسازی بیش از ۶۰ هزار مترمربع دیوارنویسی و برچسب های تبلیغاتی طی ۷ ماه نخست سال جاری در شهر مشهد/ تلاش شبانه روزی پاکبانان برای رفع نازیبایی های شهری

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با بیان مطلب، اظهار کرد: بر اساس ماده ۹۲ قانون شهرداری ها، نوشتن هر نوع مطلب و یا الصاق هر نوشته ای روی دیوار ها در معابر عمومی به جز اماکنی که شهرداری آن ها را مجاز شناخته، ممنوع است و هرگونه نصب تبلیغات و دیوار نویسی های غیر مجاز نقص آشکار حقوق شهروندی است و به طور جدی با آن برخورد می شود.
   وی افزود: در هفت ماه نخست امسال بیش از ۶۰ هزار مربع از دیوار نویسی ها، برچسب های تبلیغاتی غیر مجاز و ...، از سطح مناطق ۱۳ گانه شهر پاکسازی شده است. که در این میان بیشترین میزان پاکسازی در مناطق دو و سه که بیشترین مساحت را نیز دارند، انجام شده است.
   مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری تاکید کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، نیروهای پاکبان خدمات شهری این امحا را به صورت روزانه و به جد انجام می دهند و بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد برای برخورد با صاحبان این تبلیغات در مرحله اول اخطاریه به آن ها ابلاغ می شود تا نسبت به پاکسازی تبلیغات خود اقدام کنند و در صورت عدم پاکسازی و امحا توسط صاحبان تبلیغات، این پاکسازی ها توسط نیروهای خدمات شهری انجام خواهد گرفت و صاحبان تبلیغات جریمه خواهند شد.
   صحراگرد خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز با همت پاکبانان پر تلاش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، بالغ بر ۲۰۳ هزار متر مربع دیوار نویسی و تبلیغات غیر مجاز از سطح شهر مشهد پاکسازی شد.

   غزاله شهیدی

    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .