•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 177
   کد: 207242
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری هم زمان با فصل آغاز بارش ها/ برگزاری مانور عملیاتی نیروهای خدمات شهری

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، در حاشیه مانور خدمت ‌رسانی نیروهای خدمات شهری مناطق ۱۳ گانه شهرداری، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری برای خدمت رسانی به شهروندان در نیمه دوم سال جاری خبرداد.
    آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری هم زمان با فصل آغاز بارش ها/ برگزاری مانور عملیاتی نیروهای خدمات شهری

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانور، سنجش میزان آمادگی نیروهای معاونت خدمات شهری در حوزه مناطق و سازمان‌های بحران مدار و تیم‌های عملیاتی بود که قرار است در نیمه دوم سال جاری در هنگام نزول بارش باران و برف با انجام عملیات‌هایی نظیر رفع آبگرفتگی های احتمالی و زدودن برف و یخ از معابر شهری به شهروندان عزیز خدمت‌رسانی کنند .
   وی افزود: در این مانور از هر منطقه، دو اکیپ کامل به نقطه برگزاری مانور اعزام شده و توان عملیاتی آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: تجهیزات و نیروهای خدمات شهری همواره به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران رضوی هستند و با انجام این مانور بار دیگر توان عملیاتی و آمادگی نیروها به مرحله آزمون گذاشته شد.
   صحراگرد بیان کرد: در 6 ماهه دوم سال جاری بیش از پنج هزار نیروی خدمات شهری، ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات برف روبی و نمک پاشی و بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات جمع آوری آب های سطحی، به صورت کامل آمادگی انجام عملیات های خدمات شهری را خواهند داشت.

    

   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .