•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 162
   کد: 207387
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد؛

   اجازه فعالیت مسافربرهای شخصی را در مبادی ورودی شهر نخواهیم داد

   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری گفت اجازه فعالیت به مسافربرهای شخصی را در مبادی ورودی شهر نخواهیم داد و اعمال قانون این مسافربرها انجام می شود .
   اجازه فعالیت مسافربرهای شخصی را در مبادی ورودی شهر نخواهیم داد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ احمد محبی در حاشیه انعقاد تفاهم نامه این سازمان با پلیس راه آهن مشهد، جهت جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مقامات قضایی، جهت افزایش امنیت سفر و ارتقای فضای فعالیت تاکسیرانان و جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی تفاهم نامه ای با پلیس راه آهن مشهد منعقد شده است.
   وی اضافه کرد : همچنین در دیگر مبادی ورودی مشهد، سطح شهر و اطراف حرم مطهر نیز فعالیت این مسافربرها محدود و با همراهی نیروی انتظامی در صورت مشاهده فعالیت آنها اعمال قانون این مسافربرها انجام خواهد شد.
   محبی ادامه داد: یکی از جدی ترین دغدغه های ما همواره بهبود شرایط مناسب شغلی برای تاکسیرانان و ارتقاع امنیت سفر برای زائرین و مجاورین بارگاه منور رضوی است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .