•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 428
   کد: 207644
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برگزاری دوره های آموزشی

   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا از ابتدای سال جاری و به جهت حفظ سلامت سرمایه های انسانی شهرداری، دوره های مدیریتی ضمن خدمت به صورت مجازی برگزار می شود.
   رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برگزاری دوره های آموزشی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی با بیان این خبر اظهار کرد: تاکنون بیش از 400 عنوان دوره آموزشی تخصصی، بیش از 100 دوره عمومی و 20 عنوان دوره مدیریتی ضمن خدمت در سال 1399 با روش های مجازی برگزار شده است.
   وی در خصوص برخی از سرفصل های کارگاهی و یا بازدیدهای میدانی که الزاما به صورت حضوری برگزار می شود، افزود: تمامی پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله مناسب اجتماعی و محدودیت تعداد شرکت کنندگان منطبق با ابلاغیه های ستاد کرونا به صورت کامل رعایت می شود.
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: بیش از 90 درصد از دوره های توانمندسازی ویژه مدیران شهرداری در سال جاری نیز به صورت مجازی برگزار می شود که در این بین در تعداد محدودی از جلسات رفع اشکال و تکمیلی حضوری، تمامی نکات بهداشتی و فاصله گذاری ها رعایت و از ورود فراگیران بدون ماسک به محل برگزاری جلسات ممانعت خواهد شد.
   پیروی خاطرنشان کرد: همچنین از تمامی مدیران قبل از ورود به کارگاه تب سنجی انجام شده و تمامی امکانات و تجهیزات محل برگزاری قبل و بعد از هر دوره آموزشی ضد عفونی می شود.

    

   تعداد بازدید: 428
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .