•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 312
   کد: 207759
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد؛

   رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی جزو اولویت های مدیریت شهری است

   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی جزو اولویت های مدیریت شهری است و این آمادگی وجود دارد که در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، حمایت‌ های بیشتری را از فعالان صنعت نشر انجام دهیم.
   رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی جزو اولویت های مدیریت شهری است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدمحسن مصحفی، طی بازدید از فروشگاه و نمایشگاه دائمی کتاب شماره یک جهاد دانشگاهی همزمان با اجرای طرح فروش پاییزه کتاب، با بیان این مطلب اظهار کرد: رونق فرهنگ کتاب و کتابخوانی جزو اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد است و این آمادگی وجود دارد که در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، حمایت‌ های بیشتری را از فعالان صنعت نشر انجام دهیم.
   وی افزود: کتاب به عنوان یکی از مهم ترین کالاهای فرهنگی در هر جامعه است زیرا مطالعه سبب ایجاد درک درست شهروندان از مسائل و مشکلات جامعه می شود.
   معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: طرح فروش پاییزه کتاب، یکی از طرح هایی است که در راستای نیل به این هدف در سطح شهر اجرا می شود و به واسطه آن شهروندان می توانند بدون واسطه کتاب مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین برای این طرح یارانه ‌ای در نظر گرفته شده است که همه افراد به صورت کاملا برابر می توانند از آن استفاده کنند.
   مصحفی خاطرنشان کرد: سال گذشته شهر مشهد در طرح فروش پاییزه کتاب رتبه اول کشوری را کسب کرده است که امیدواریم مدت زمان طرح تمدید و یا حداقل تا هزینه‌کرد کامل بودجه اختصاص یافته به این طرح ادامه پیدا کند تا به واسطه آن بتوانیم کمکی هرچند اندک را به اهالی هنر و فرهنگ شهر مشهد ارائه دهیم.
   وی با اشاره به استقبال خوب مردم از این طرح، اضافه کرد: این آمادگی وجود دارد که در قالب طرح ‌های بهاره، تابستانه و زمستانه نیز آن را تکرار کنیم.

   تعداد بازدید: 312
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .