•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 416
   کد: 207828
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد؛

   پروژه های عمرانی از پیشرفت مناسبی برخوردار است

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: پروژه های عمرانی از پیشرفت مناسبی برخوردار است.
   پروژه های عمرانی از پیشرفت مناسبی برخوردار است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر سیاوش حجازی در این خصوص افزود: زیرگذر دوربرگردان شهید برونسی که جهت کاهش بارترافیکی مسیر برگشت بولوار وکیل آباد در حال اجرا است 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 82 روز تا بهره برداری آن زمان داریم.
   وی اضافه کرد:‌ پروژه مسیر دسترسی از جلوخان فردوسی به کهن دژ نیز 6 روز تا اتمام عملیات عمرانی فاصله دارد و در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.
   حجازی افزود: پروژه احداث پل سواره رو و مسیر دسترسی به سردخانه از 8 درصد پیشرفت و پروژه احداث بوستان 5 هکتاری مهریز حاضراز 5.5 درصد و پروژه پیاده روسازی ملک آباد با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال از 6.5 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
   وی به پروژه مسیر تعریض میدان پنجتن تا جمعه بازار شهید شوشتری نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به ترافیک ‌شدید در مسیر دسترسی به جمعه بازار شهید شوشتری مقرر شد،تا مسیر مذکور با هدف کاهش ترافیک، کاهش آلودگی و کاهش زمان رانندگی تعریض شود، که این پروژه اکنون نزدیک به 11 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 416
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .