•  
   منبع خبر : ١٠١٢
   تعداد بازدید: 200
   کد: 207962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   بیمه تکمیلی رایگان برای کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز از سوی شهرداری خبرداد.
   بیمه تکمیلی رایگان برای کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: با دستور شهردار مشهد و موافقت شورای اسلامی شهر، در اصلاح بودجه سال 99 شهرداری هزینه بیمه تکمیلی نیروهای دائمی پیمانکاران در پیمانهای حجمی پیش بینی شد.
   وی اضافه کرد: بر این اساس کلیه نیروهای دائمی پیمانکاران در پیمان های حجمی مشمول، بیمه تکمیلی رایگان خواهند شد و پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارگر از الزامات پیمان های حجمی خواهد بود.
   وی با اشاره به اینکه هزینه های مربوط به بیمه تکمیلی کارگران فضای سبز و خدمات شهری در آنالیز پیمان های حجمی لحاظ و از سوی شهرداری مشهد پرداخت خواهد شد، اظهارکرد: این موضوع به تصویب کمیسیون های مربوطه از جمله کمیسیون برنامه و بودجه رسیده و اعتبار مورد نیاز در اصلاح بودجه سال 99 پیش بینی شده است.
   یعقوبی افزود: با این اقدام پاکبان ها، باغبان ها و کارگران فضای سبز تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار می گیرند.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه پرداخت هزینه بیمه تکمیلی این عزیزان در راستای حفظ سلامت و کاهش هزینه درمانی آنها انجام شده است، اظهار کرد: هزینه بیمه تکمیلی از سوی پیمانکاران پرداخت و شهرداری مشهد این هزینه را به پیمانکاران پرداخت خواهد کرد.
   گفتنی است در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار نفر در بخش تنظیف و رفت و روب شهری و نگهداری پارکها و فضای سبز مشغول به کار هستند که همگی آن ها به غیر از کارگران روز مزد و فصلی تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار خواهند گرفت.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 200
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .