•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 169
   کد: 208036
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

   اجرای بیش از 60 پروژه در راستای شهر همگان و شهر دوستدار کودک در منطقه 11

   شهردار منطقه یازده گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 66 پروژه در راستای تحقق شهر همگان و شهر دوستدار کودک با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 300 میلیون ریال اجرا شده است.
   اجرای بیش از 60 پروژه در راستای شهر همگان و شهر دوستدار کودک در منطقه 11

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی شهردار منطقه با بیان اینکه شهر همگان، شهری است که همه شهروندان بتوانند از همه امکانات، منابع و فرصت های شهرنشینی به یک اندازه استفاده کنند، عنوان کرد: شهرداری مشهد و مناطق زیر مجموعه آن موظف هستند در راستای مصوبه منشور حقوق شهرنشینی، ساختار اداری و اجرایی مناسب با اولویت حمایت از گروه های خاص را ایجاد کنند.
   شهردار منطقه یازده در ادامه اظهار کرد: ما نیز در مجموعه شهرداری منطقه یازده علاوه بر تمامی وظایف روزانه خود، اقدامات حوزه شهر همگان و شهر دوستدار کودک را جزو اولویت های کاری خود قرارداده و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا هر دو حوزه را به صورت موازی باهم پیش ببریم.
   وی با اشاره به اینکه برای تحقق شهر همگان و شهر دوستدار کودک برنامه های ویژه ای در حوزه های عمرانی، خدماتی و آموزشی برای شهرداری های مناطق پیش بینی شده است، عنوان کرد: درحالی که 12 ماه از ابلاغ این مصوبه به شهرداری مناطق می گذرد اقدامات مناسبی از سوی این منطقه در قالب 66 پروژه انجام شده است و شاهد پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصدی در پروژه های عمرانی و اجرایی سطح منطقه هستیم.
   عرب احمدی خاطرنشان کرد: با هدف تامین شرایط مناسب برای حضور افراد دارای معلولیت در فضاهای اجتماعی، احداث آبخوری های سه سطحی دربوستان های سطح منطقه، تعمیر، مرمت و نصب سرویس های بهداشتی فرنگی ویژه معلولین و ساماندهی ورودی بوستان های سطح منطقه با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال دردستورکار این منطقه قرارگرفته و هم اکنون درحال انجام است.
   شهردار منطقه یازده در تشریح برنامه های شهر همگان ویژه کودکان و بانوان نیز تصریح کرد: تعمیر و مرمت سرویس های بهداشتی، احداث بخش شیردهی و تعویض نوزاد، کف سازی زمین بازی کودکان و خرید و نصب وسیله های بازی پلی اتیلن ازجمله اقداماتی است که از ابتدای سال 99 تاکنون در بوستان های سطح منطقه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 300 میلیون ریال به اجرا درآمده است.
   گفتنی است مصوبه شهرهمگان با اولویت حمایت از گروه های خاص جامعه شامل افراد دارای معلولیت، زنان و کودکان در آذرماه سال 98 توسط پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.

    

   تعداد بازدید: 169
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .