•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 298
   کد: 208422
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
   با حمایت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری محقق شد؛

   توزیع بیش از ۳۸ هزار عدد ماسک برای گروه‌ های پرخطر

   سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و کم ‌برخوردار در حاشیه شهر، کارگران و مراکز حمایت از اقشار در معرض آسیب ۳۸ هزار و ۹۰۰ ماسک تهیه و میان این جامعه هدف توزیع شد.
   توزیع بیش از ۳۸ هزار عدد ماسک برای گروه‌ های پرخطر

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، باتوجه به وضعیت قرمز ناشی از شیوع کرونا در مشهد و شرایط نامطلوب اقتصادی، سازمان اجتماعی و فرهنگی با هدف حمایت از گروه‌ های آسیب‌پذیر پویش «باهم می‌مانیم» را با جدیت بیشتری پیگیری می‌کند.
   معاونت اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان پویش «باهم می‌مانیم» را از سال گذشته راه‌اندازی کرده و با مشارکت ادارات اجتماعی مناطق سیزده گانه، شوراهای اجتماعی محلات و خیرین اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی می کند. طی هفته گذشته دو هزار و 662 بسته بهداشتی در مناطق کم برخوردار میان خانواده‌های ساکن حاشیه شهر وگروه‌های آسیب‌پذیر تخت عنوان این پویش توزیع شده است.
   تهیه و توزیع ۳۸ هزار و ۹۰۰ ماسک برای اقشار آسیب‌پذیر، ضدعفونی ۵۳ مرکز حمایتی و ۵۱ معبر پرتردد شهری نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته ذیل این طرح است. همچنین ۹ هزار و ۹۰ پرس غذای گرم برای بیش از دو هزار خانوار ساکن در مناطق کم‌برخوردار توزیع شده است.
   تهیه و توزیع دو هزار و ۳۷۵ بسته شامل اقلام معیشتی و مصرفی نیز در مناطق کم برخوردار سطح شهر با مشارکت خیرین و اعضای شوراهای اجتماعی محلات صورت گرفته است. همچنین در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی در خصوص روش‌هایی پیشگیری از شیوع کرونا در مناطق نیز حدود ۶ هزار پوستر و تراکت توزیع شده است.

   تعداد بازدید: 298
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .